Oblíbené položky

Úvodní strana » Péče pro krásu a osobní hygienu » Vlasová kosmetika

Diffusil H vlasová kúra s antiparaz.účinkem 150ml - diskuze

Kód výrobku: 29290
obshuje účinnou látku 1% carbaryl

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Diffusil H vlasová kúra s antiparaz.účinkem 150ml

obshuje účinnou látku 1% carbaryl

Informace o produktu

Výrobce: LYBAR
Značka: DIFFUSIL
Kód výrobku: 29290
Kód EAN: 8590005003912
Držitel rozhodnutí: LYBAR

DIFFUSIL H FORTE obshuje účinnou látku 1% carbaryl. Vyrábí ho a.s. Lybar Velvěty a všechny lékárny mají možnost si ho u svých dodavatelů objednat. Dotazem v několika lékárnách jsme však zjistili, že mnohé lékárny tímto přípravkem zatím vybaveny nejsou a informovanost lékárníků je nízká. I nyní se tak často na pultech lékáren setkáváme se stále stejnou škálou neúčinných preparátů jako dříve. Je proto třeba důsledně žádat nový preparát. Dodává se ve spreji o obsahu 150 ml v modrobílém obalu s červeným pruhem, ve kterém je nápis FORTE.

Jak postupovat v případě podezření na výskyt vší?

V první řadě je nutno ověřit, zda se opravdu jedná o vši . Podezřelé organizmy, případně jejich vajíčka (hnidy) přilepená na vlasech , uložte do vymyté skleničky od léků a přineste do parazitologické laboratoře buď přímo, nebo prostřednictvím vašeho ošetřujícího lékaře, který vám kontakt s laboratoří zprostředkuje. Pokud se nákaza potvrdí, použijte přípravek DIFFUSIL H FORTE. Při aplikaci se důsledně řiďte pokyny výrobce. Po kůře vždy pečlivě zkontrolujte hlavu pročesáváním vlhkých vlasů hustým hřebenem nejlépe nad bílým papírem, nebo nad vanou, kde jsou vypadávající vši dobře vidět. Účinnost léčby je také možno kontrolovat pozorováním hnid, z nichž se asi po týdnu uvolňují larvy vší. Nový přípravek však hnidy neničí a proto je nutno kůru po 8 – 10 dnech opakovat tak, aby se zahubily i další generace larev, vylíhlých z přežívajících vajíček. Hnidy lze z vlasů, nejčastěji v partiích za ušima, odstranit pouze odstřihnutím vlasů. Prázdné hnidy jsou světlejší a jsou na odrůstajících vlasech umístěny dále od kořínků (viz obr. 4). Vši kladou a přilepují vajíčka na vlasy těsně u hlavy. Důkazem přítomnosti živých vší je tedy nález hnid na vlasech níže než jeden cm od pokožky.

Recenze

Recenze produktu Diffusil H vlasová kúra s antiparaz.účinkem 150ml

Diskuze

Diskuze k produktu Diffusil H vlasová kúra s antiparaz.účinkem 150ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám