Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

Diffusil H vlasová kúra s antiparaz.účinkem 150ml

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
Diffusil H vlasová kúra s antiparaz.účinkem 150ml
obshuje účinnou látku 1% carbaryl Více informací
Kód výrobku: 29290
Cena s DPH: 144 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Diffusil H vlasová kúra s antiparaz.účinkem 150ml

DIFFUSIL H FORTE obshuje účinnou látku 1% carbaryl. Vyrábí ho a.s. Lybar Velvěty a všechny lékárny mají možnost si ho u svých dodavatelů objednat. Dotazem v několika lékárnách jsme však zjistili, že mnohé lékárny tímto přípravkem zatím vybaveny nejsou a informovanost lékárníků je nízká. I nyní se tak často na pultech lékáren setkáváme se stále stejnou škálou neúčinných preparátů jako dříve. Je proto třeba důsledně žádat nový preparát. Dodává se ve spreji o obsahu 150 ml v modrobílém obalu s červeným pruhem, ve kterém je nápis FORTE.

Jak postupovat v případě podezření na výskyt vší?

V první řadě je nutno ověřit, zda se opravdu jedná o vši . Podezřelé organizmy, případně jejich vajíčka (hnidy) přilepená na vlasech , uložte do vymyté skleničky od léků a přineste do parazitologické laboratoře buď přímo, nebo prostřednictvím vašeho ošetřujícího lékaře, který vám kontakt s laboratoří zprostředkuje. Pokud se nákaza potvrdí, použijte přípravek DIFFUSIL H FORTE. Při aplikaci se důsledně řiďte pokyny výrobce. Po kůře vždy pečlivě zkontrolujte hlavu pročesáváním vlhkých vlasů hustým hřebenem nejlépe nad bílým papírem, nebo nad vanou, kde jsou vypadávající vši dobře vidět. Účinnost léčby je také možno kontrolovat pozorováním hnid, z nichž se asi po týdnu uvolňují larvy vší. Nový přípravek však hnidy neničí a proto je nutno kůru po 8 – 10 dnech opakovat tak, aby se zahubily i další generace larev, vylíhlých z přežívajících vajíček. Hnidy lze z vlasů, nejčastěji v partiích za ušima, odstranit pouze odstřihnutím vlasů. Prázdné hnidy jsou světlejší a jsou na odrůstajících vlasech umístěny dále od kořínků (viz obr. 4). Vši kladou a přilepují vajíčka na vlasy těsně u hlavy. Důkazem přítomnosti živých vší je tedy nález hnid na vlasech níže než jeden cm od pokožky.

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz