Podrobné informace

Dezinfekce povrchů a ploch.

Informace o produktu

Výrobce: Guapex a.s.
Značka: GUAPEX
Kód výrobku: 264906
Kód EAN: 8594161200727
Držitel rozhodnutí: Guapex a.s.

Koncentrovaný tekutý dezinfekční prostředek určený k dezinfekci všech omyvatelných povrchů a ploch. Je charakteristický silným a dlouhodobým antibakteriálním, antivirovým a protiplísňovým účinkem. Odstraňuje zdroje zápachů organického původu.

Použití:

GUASAN je vhodný ke strojové i ruční dezinfekci.

Vlastnosti:

Je nehořlavý, nekorozivní, nepoškozuje žádné materiály jako jsou sklo, dřevo, kovy, plast, papír, textilie, guma. Neobsahuje alkohol, aldehydy ani fenoly.

Dávkování:

Preventivní ochrana: 30 ml koncentrátu na 1 litr vody (3% roztok). Ošetřením vznikne na povrchu polymerová vrstva, která zabezpečí dlouhodobou ochranu před mikroorganismy.

Dezinfekce ložiska infekce: 50 ml koncentrátu na 1 litr vody (5% roztok). Povrch bezprostředně po ošetření neomývejte. Teplota vody neovlivňuje účinek prostředku.

Účinky:

Eliminuje široké spektrum mikroorganismů a má tyto účinky: baktericidní – včetně TBC (15-30 min), virucidní (15-30 min) a protikvasinkové (60 min).

Ředění koncentrátu GUASAN na GUASAN SPRAY:

Nalijte 80 ml GUASANu do původního rozprašovače GUASAN SPRAY a doplňte vodou. Tímto ředěním získáte originální náplň. Z 1 litru koncentrátu tak připravíte až 12 rozprašovačů GUASAN SPRAY! 1 l

Obsah: 1 l

Recenze

Recenze produktu GUASAN Koncentrovaný bezchlórový dezinfekční prostředek 1 litr

Diskuze

Diskuze k produktu GUASAN Koncentrovaný bezchlórový dezinfekční prostředek 1 litr

Přidat nový příspěvek do diskuze