Podrobné informace

Dezinfekce povrchů a ploch.

Informace o produktu

Výrobce: Guapex a.s.
Značka: GUAPEX
Kód výrobku: 264906
Kód EAN: 8594161200727
Držitel rozhodnutí: Guapex a.s.

Koncentrovaný tekutý dezinfekční prostředek určený pro jednofázovou dezinfekci všech omyvatelných ploch a povrchů v domácnostech, rekreačních, lázeňských, kosmetických a jiných veřejných zařízeních – školy, školky, hotely a ubytovny, restaurace jídelny, úklidové firmy a další instituce.

Je charakteristický sirným a dlouhotrvajícím antibakteriovým (eliminuje široké spektrum mikroorganismů včetně TBC), antivirovým a protiplísňovým účinkem. Nepoškozuje žádné materiály – je nekorozivní. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly. Je netoxický a nehořlavý.

Je vhodný pro ředění do ručních rozprašovačů, případně na mytí větších ploch (podlahy, stěny).Odstraňuje pachy, likviduje plísně a dlouhodobě ochraňuje ošetřené povrchy. Je ideální také pro rodiny s dětmi, je šetrný k ošetřovaným materiálům a nezanechává nepříjemný zápach.

Použití: dezinfekce a eliminace zápachu v ledničce, pračce, myčce, odpadkových koších, botách a jiných zdrojů pachů. Dezinfekce kuchyňské linky včetně vybavení, odstranění plísní a běžná dezinfekce v koupelnách a na toaletách. Dezinfekce prádla přidáním přímo do pračky, dezinfekce větších ploch (stěny, podlahy).

Dávkování: 30 ml koncentrátu na 1 litr vody

Recenze

Recenze produktu DEZISAN - Dezinfekce povrchů a ploch 1litr

Diskuze

Diskuze k produktu DEZISAN - Dezinfekce povrchů a ploch 1litr

Přidat nový příspěvek do diskuze