Podrobné informace

Tělové mléko podporující a urychlující opálení zintenzivňuje proces tvorby pigmentu a prodlužuje bronzový vzhled pokožky.

Informace o produktu

Výrobce: Dermacol a.s.
Značka: DERMACOL
Kód výrobku: 112827
Kód EAN: 8595003925990
Držitel rozhodnutí: Dermacol a.s.

Solar Intense
Tělové mléko podporující a urychlující opálení zintenzivňuje proces tvorby pigmentu a prodlužuje bronzový vzhled pokožky. Olej z avokáda zvláčňuje a zklidňuje pokožku a spolu s vysokým podílem vitamínu E působí proti předčasnému stárnutí. Ušlechtilé oleje z jojoby, makadamiových oříšků a meruňkových jader bohaté na vitamíny a výživné látky, podporují regeneraci pokožky, což podporuje rychlejší, hlubší a trvalejší opálení. Lehká konzistence zanechává pokožku jemnou a vláčnou, příjemně provoněnou směsí čokolády a pomeranče.

Solar Bronze
Hydratační tělové mléko pro prodloužení opálení obohacené o Beta-karoten a TanositoITM zajistí intenzívní péči, prodlouží a zintenzívní efekt opálení. Exkluzivní oleje z pomeranče, grepu, vlašských a makadamových oříšků pokožku regenerují a spolu s hydratačním komplexem Aquaxyl hydratují a optimalizují zásoby voda v pokožce po slunění v soláriu. Výtažky z mořských řas a D-panthenol pokožku zklidňují a tlumí její zarudnutí. Pravidelným používáním pokožka získává zdravý a atraktivní bronzový vzhled a zároveň je připravována na období dalšího opalování.

Použití
Solar Intense - Aplikujte před opalováním v soláriu. Před použitím protřepat.
Solar Bronze - Rovnoměrně rozetřete po celém těle po použití solária.

Dermacol netestuje své výrobky na zvířatech.

Recenze

Recenze produktu DERMACOL tělové mléko Solar Intense + Bronze 2x20 12 ml

Diskuze

Diskuze k produktu DERMACOL tělové mléko Solar Intense + Bronze 2x20 12 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze