Podrobné informace

Nemastné opalovací oleje DACOM SUN vhodné pro dospělé i děti jsou originální, moderní ochranné opalovací prostředky sestavené tak, aby na pokožce neulpívala mastná vrstva oleje.

Informace o produktu

Výrobce: DACOM PHARMA
Značka: DACOM
Kód výrobku: 83095
Kód EAN: 8594011210456
Držitel rozhodnutí: DACOM PHARMA

Nemastné opalovací oleje DACOM SUN vhodné pro dospělé i děti jsou originální, moderní ochranné opalovací prostředky sestavené tak, aby na pokožce neulpívala mastná vrstva oleje. I zde je použit systém (LCS), který vytváří stejnoměrný ochranný film v optimální kombinaci s UVA a UVB filtry. Vitamin E chrání kůži před poškozením, D-Panthenol regeneruje a hydratuje.

Pokožka je dostatečně chráněna tenkou olejovou vrstvou, není přemaštěna a po aplikaci se příjemně ochladí a osvěží. Olej je výrazně voděodolný, ale po delším pobytu ve vodě se doporučuje aplikaci opakovat. LCS chrání před vznikem mikrospálenin kůže a zároveň snižuje obsah dráždivých UV filtrů.

Návod na použití: Nanést na pokožku nejlépe 15-20 minut před sluněním. Několikrát za den opakujte, zvláště po delším pobytu ve vodě. Chraňte děti před pobytem na přímém slunci v době mezi 1100 a 1500 hodinou.

Recenze (2)

Recenze produktu DACOM SUN opalovací olej ve spreji SPF 10 150 ml

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 90 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (0)

100 %

Doporučuji všem kdo trpí na spáleniny na slunci.

(0) (0)

80 %

Diskuze

Diskuze k produktu DACOM SUN opalovací olej ve spreji SPF 10 150 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze