Podrobné informace

Je součástí produktové řady české zdravotní kosmetiky, která se zaměřuje především na péči při kožních problémech.

Informace o produktu

Výrobce: PARENTERAL A.S.
Značka: CUTISHELP
Produktová řada: Cutishelp lupénka
Kód výrobku: 188089
Kód EAN: 8595218200417
Držitel rozhodnutí: PARENTERAL A.S.

AKTIVNÍ SLOŽKA:
Klíčovou složkou přípravků je přírodní olej s vynikajícími protizánětlivými, regeneračními, výživovými a antibakteriálními vlastnostmi.
Koncentrace oleje v přípravku je na základě lékařských zkušeností optimalizována pro ideální a pro pokožku příjemný průběh zklidňujícího a regeneračního procesu.

DOPORUČENÁ APLIKACE PŘI:
-projevech lupénky/psoriázy

CHARAKTERISTIKA:
Vysoce účinný přípravek lehčí konzistence pro zklidnění a regeneraci kůže při projevech lupénky je určen především pro ošetření během dne; velmi dobře se vstřebává, nezanechává na pokožce mastný film a nešpiní oděv. Poskytuje pleti intenzivní hydrataci, ulevuje od jejího nepříjemného napětí a pomáhá zklidňovat a vyhlazovat postiženou kůži. Krém zároveň dodává buňkám především v zárodečné vrstvě kůže potřebnou výživu pro zajištění jejich správného vývoje a funkcí, dlouhodobě přispívá k úspěšnému udržení klidové fáze onemocnění; pravidelnou aplikací je možno dosáhnout výrazného zlepšení celkového stavu a vzhledu kůže. Krém je bez omezení určen i pro děti, těhotné a kojící ženy.

POUŽITÍ:
-při zhoršených stavech
vtírejte alespoň dva- až třikrát denně mast LUPÉNKA, pro noční ošetřeni použijte opět mast; v případě nutnosti je možno během dne použit i krém LUPÉNKA,který nezanechává mastný film na povrchu

-při zklidněných stavech aplikujte alespoň dvakrát denně krém LUPÉNKA a na noc ošetřete pokožku mastí

-i po celkovém zklidnění obtíží doporučujeme pokožku nadále celoplošně ošetřovat, zejména po koupeli tělovým balzámem a na problematičtější místa alespoň jednou denně aplikovat krém LUPÉNKA

V každém stadiu onemocněni doporučujeme pro dosažení maximálního efektu celkovou péči doplnit o konopnou koupel BALNEA a následně do kůže celoplošně vetřít konopný tělový balzám.
Pro šetrnou běžnou hygienu je určena konopná mycí emulze FLUID, na problematická místa ve vlasové časti je určen konopný šampon LUPÉNKA-SEBOREA.

Použití těchto přípravků CutisHelp nemá žádná časová omezení, je možno je aplikovat dlouhodobě.

INFORMACE:
Doporučujeme bezprostředně nekombinovat aplikace produktů CutisHelp s dalším kosmetickým nebo léčebným prostředkem, neboť působení extrahovaného konopného oleje zesiluje účinek všech látek takového preparátu.
Vlivem konkrétní odrůdy konopného semene se jednotlivé šarže krému i masti mohou lišit zbarvením vzhledem k přirozeným vlastnostem extrahovaného konopného oleje.

Složeni všech produktů CutisHelp odpovídá farmaceutickým zvyklostem; přípravky jsou nezávisle testovány Státním zdravotním ústavem v Praze a neobsahuji žádné halucinogenní či návykové složky ani nepřirozené konzervační látky (např. parabeny).

-veškeré receptury přípravků CutisHelp jsou vytvářeny týmem lékařů a farmaceutů tak, aby vyhovovaly náročným potřebám poškozené kůže i postižené a přecitlivělé pleti

-k základní aktivní látce, extrahovanému konopnému oleji špičkové farmaceutické kvality, se přidávají nedráždivé, především lékopisné komponenty, což zaručuje nadstandardní snášenlivost všech přípravků

-cílem ošetření je zlepšení a udržení dobrého stavu pleti bez vedlejší zátěže organismu
-CutisHelp je ověřena, úspěšně používána a doporučovaná odbornými lékaři v rámci ambulantní, klinické i lázeňské dermatologické péče
-v současné době patří ke značce CutisHelp produktová řada zdravotní kosmetika a řada mimi

Recenze (2)

Recenze produktu CutisHelp LUPÉNKA konopný krém 100ml

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 70 %.

Přidat recenzi produktu

(7) (5)

60 %

spokojen

(5) (5)

80 %

---

  • Nezanechává mastné fleky a pomáhá.
  • Psoriozu v pokročilejším stádiu nevyléčí.

Diskuze

Diskuze k produktu CutisHelp LUPÉNKA konopný krém 100ml

Přidat nový příspěvek do diskuze