Úvodní strana Krása a hygiena Manikúra, pedikúra Domácí manikúra Nůžky

Credo-med pro diabetiky nůžky na nehty na nohou 10,5 cm

Kód výrobku: 286577
Credo Solingen speciální nůžky na nehty na nohou pro diabetiky 10,5 cm splňují vysoké požadavky na bezpečnost, kvalitu materiálu, funkčnost a životnost.

Více informací

Produkt je dočasně nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt skladem

Podrobné informace

Credo-med pro diabetiky nůžky na nehty na nohou 10,5 cm

Credo Solingen nůžky na nehty na nohou pro diabetiky, 10,5 cm

Credo Solingen speciální nůžky na nehty na nohou pro diabetiky 10,5 cm splňují vysoké požadavky na bezpečnost, kvalitu materiálu, funkčnost a životnost. Dlouhá páka nůžek umožňuje snadné a velmi kvalitní stříhání nehtů na nohou!
Tyto speciální nůžky pro diabetiky od světového výrobce Credo Solingen jsou z řady Credo-med, kterou oficiálně doporučuje Německá diabetologická associace!
Společnost CREDO ze Solingenu si uvědomuje problémy diabetiků, a proto uvedla na trh několik inovačních nástrojů „CREDO-med“ pro diabetiky s cílem zabránit drobným poraněním, ke kterým někdy dochází v nestřežených chvílích při péči o ruce či chodidla.
Největší pozornost byla věnována výběru materiálů. Nůžky, kleštičky na nehty a kleštičky na kůžičku jsou k dostání ve vysoce kvalitních provedeních. Nástroje vyrobené z matného chromu jsou ideální pro každodenní používání, zatímco výrobky z nerezavějící oceli používají především profesionálové.

Jak to funguje? Je to opravdu snadné: hroty kleštiček a nůžek jsou zaoblené. Časy ostrých hran odzvonily také pilníkům a škrabkám. Kovové škrabky nahradily keramické škrabky, které velmi jemně zabraňují vzniku ztvrdlé kůže.

„Vyrobeno v CREDU SOLINGEN“ není jen známkou jedinečných výrobků vysoké kvality, ale vždy také inovace a módní novinky. Vlastní výroba zaručuje nejvyšší možnou kvalitu, které zajišťuje speciální know - how, které ze společnosti CREDO udělalo světového výrobce nástrojů pro manikúru a pedikúru.
Credo Solingen dodává kvalitu na základě tradice zkušeností již od roku 1924!

Informace o produktu

Výrobce: Credo tahlwarenfabrik Gustav Kracht GmbH & Co.KG, Solingen
Kód výrobku: 286577
Kód EAN: 4006293865278
Držitel rozhodnutí: Credo tahlwarenfabrik Gustav Kracht GmbH & Co.KG, Solingen

Recenze

Credo-med pro diabetiky nůžky na nehty na nohou 10,5 cm

Diskuze

Credo-med pro diabetiky nůžky na nehty na nohou 10,5 cm

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka