Podrobné informace

Krycí krém pro normální citlivou pokožku, tmavší odstín Sable=odstín 03.

Informace o produktu

Výrobce: PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE
Značka: PIERRE FABRE
Kód výrobku: 112232
Kód EAN: 3282779052337
Držitel rozhodnutí: PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE

Účinné látky
Titanium Dioxide
Syntheticbeeswax
Tocopherol
Caprictriglyceríde

Užití
Kompaktní krycí make-up PUDROVÝ VZHLED. Přípravek poskytující dokonalé krytí dočasných nebo trvalých nedostatků pleti jako jsou: vitiligo (depigmentace), chloasma (hyperpigmentované skvrny), angiom (mateřská znaménka), jizvy, zčervenání (rosacea, po laseru), pooperační podlitiny. Díky vysoce krycí schopností, nemastnému složení a specifickému přizpůsobení normální až smíšené pletítento krém: Kryje nedostatky pleti, a to i výrazného typu, aniž by zanechal efekt masky. - Díky snadné aplikaci a hedvábné textuře rozzáří pleť a zanechají dokonale nalíčenou. Je vytvořen v přírodních odstínech vyhovujících všem tónům pletí.

Je vodě i potu odolný a má dlouhotrvající efekt.
Je odolný proti jakémukoliv otěru.
Chrání proti UV záření (faktor 30) a tím zabraňuje předčasnému stárnutí pleti. Vyhovuje ité nejcitlivější pleti, vyniká vysokou snášenlivostí, je bez parfému a konzervačních látek.

Návod k použití: Po aplikací denního krému naneste houbičkou Couvrance Kompaktní krycí make up jemným vklepáním na místa s nedostatky pleti (může být použit samostatně nebo s barevným korektorem). Poté rozetřete krém po celém obličeji směrem od středu k okrajům. Krém muže být použit i na nedostatky pokožky kdekoliv na těle. Nezapomeňte pravidelně houbičku vyprat mýdlem avodou a nechte ji předvrácením do krabičky dostatečně vyschnout.

Recenze

Recenze produktu Couvrance comp.sable odstín 03 o/f 9.5g-krycí krém SPF30

Diskuze

Diskuze k produktu Couvrance comp.sable odstín 03 o/f 9.5g-krycí krém SPF30

Přidat nový příspěvek do diskuze