Podrobné informace

Kolagen je základní stavební hmota pojivových tkání, ale z potravy si ji tělo získává velmi obtížně. Kostičky Colafit obsahují krystalický kolagen 99,9% čistoty.

Informace o produktu

Výrobce: APOTEX (ČR), spol. s r.o.
Značka: COLAFIT
Produktová řada: Colafit tablety
Kód výrobku: 4548
Kód EAN:
Držitel rozhodnutí: APOTEX (ČR), spol. s r.o.

  • vysoce čištěná, úplná molekula kolagenu, v krystalické formě
  • obsah kolagenu, ve výrobku je 99,9%
  • snadné užívání - 1x denně ráno na lačno
  • je téměř bez příměsí a konzervačních látek
  • lehká stravitelnost
  • příjemné užívání - Colafit® je bez chuti a bez zápachu a kolagenovou kostičku je možné si vytvarovat v ústech do podoby, jaká se dobře polyká i těm, kteří mají s polykáním tablet problémy
  • je možné ho užívat dlouhodobě i trvale, aniž by měl jakékoliv nežádoucí vedlejší účinky

Složení

Čistý krystalický kolagen, čistoty 99,9%.

Použití

Doplňky stravy nepatří ani mezi běžné potraviny jako mléko, máslo nebo pečivo, ani mezi léky a léčiva. Stojí mezi těmito dvěma základními kategoriemi. Lékař je nemůže předepsat, ale může je doporučit jako doplněk k udržení zdraví.

Zvláště vhodné jsou doplňky stravy k doplnění vitamínů, minerálů nebo jiných látek, které tělo běžně potřebuje, ale které mohou u většiny lidí v běžné stravě chybět.

Příkladem může být právě kolagen, který se v rostlinné říši vůbec nevyskytuje a z živočišné stravy se téměř všechen kolagen zničí při tepelné úpravě – vařením, pečením apod. Proto je důležité kolagen tělu dodávat v takové formě, která je pro organizmus využitelná, a tím jsou doplňky stravy obsahující krystalický kolagen čistoty 99,9 %.

Dávkování

Jednu kostičku denně ráno na lačno, po dobu 2-3 měsíců. Je doporučováno opakovat 2x ročně. V případě potřeby užívat trvale.

Balení

60 kostiček.

Upozornění

Výrobek Colafit není určen pro děti do 2 let. Ukládat mimo dosah dětí! Vhodný pro diabetiky v rámci diety schválené lékařem. Vhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepoužívat jako náhradu pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Skladování

Při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě.

Informace o výrobci

Původní společnost DACOM byla založena v roce 1992 v Kyjově. Za své působení se firma DACOM dobře zapsala u zákazníků, jako společnost vyrábějící produkty vysoké kvality. Zabývá se především výrobou a vývojem přípravků na klouby, kosti, vlasy, nehty, pokožku, nadváhu a další.

Recenze (184)

Recenze produktu duplicita k 349241

Recenze od 184 uživatelů s celkovým hodnocením 90 %.

Přidat recenzi produktu

(1) (0)

100 %

(0) (1)

100 %

(0) (1)

100 %

(1) (0)

60 %

(1) (0)

100 %

(1) (0)

80 %

koupeno jako dárek, takže nevyzkoušeno.

(1) (0)

100 %

(0) (1)

80 %

(1) (0)

80 %

(1) (0)

100 %

Diskuze (1)

Diskuze k produktu duplicita k 349241

Přidat nový příspěvek do diskuze

(0) (1) (0) 24/11/2011

Ivana K. - kolagen typ I

Jak jsem se dočetlaw na wéwéwé wikipedia.org/wiki/Kolagen , Kolagen typu I vyživuje měkké tkáně. Pro klouby a kosti je zřejmě vhodný Kolagen typu II. Co na to odborníci? Děkuji. Ivana

Vstoupit do diskuze