Podrobné informace

Jedinečná Clinic Way 2° péče o pleť. Inovativní denní krém proti vráskám s ochranným faktorem SPF 20 zvyšuje pružnost pokožky. Určený pro ženy pro ve věku 40+.

Informace o produktu

Výrobce: MARK DISTRI, spol. s r.o.
Značka: CLINIC WAY
Produktová řada: Clinic Way
Kód výrobku: 325927
Kód EAN: 5900717570412
Držitel rozhodnutí: MARK DISTRI, spol. s r.o.

C L I N I C WAY RETINOIDOVÁ REVITALIZACE 40+ účinně chrání před procesy vedoucími k tvorbě elastotických vrásek a redukuje již existující vrásky..  Zároveň poskytuje pleti ochranu proti UV záření, díky faktoru SPF 20. Podporuje růst a dělení kožních buněk a potlačuje jejich stárnutí i v hlubších vrstvách pokožky.

Clinic way

Proč používat Dermo krém proti vráskám 2° denní ?

  • obsahuje REAKTIVÁTOR OBNOVY POKOŽKY FGF - potlačuje stárnutí buněk a LMSTM - lipidové kuličky, který umožní složce FGF proniknout do hlubších vrstev kůže.
  • KOMPLEX RETINOIDŮ - stimulují tvorbu kolagenu, regulují proces obnovy pokožky a melanogenezi. Výsledkem je zvýšená flexibilita a pružnost pokožky, vyhlazení vrásek a zlepšení barvy a ochranné funkce kůže.
  • AQUA CALCIS – vápenná voda s antiseptickými a zklidňujícími vlastnostmi zmírňuje podráždění.

Zajímá Vás něco více?

2° stupeň stárnutí pokožky = elastotické vrásky. Vystavení agresivním vnějším vlivům může vést k poškození buněk a tkání, které tvoří pokožku, a ovlivňuje mechanismy podílející se na jejich sebeobnově. Kolagenní a elastinová vlákna ve škáře degenerují (solární elastosis), v důsledku čehož může dojít k jejich nepravidelnému uspořádání a abnormálnímu zesítění. Pokožka ztrácí svou elasticitu, stává se tenkou a suchou a jemné vrásky jsou viditelnější a delší. Velikost balení: 50 ml.

Recenze spokojeného zákazníka

"Ráda zkouším nové věci, velice příjemná vůně a konzistence, nezanechává mastný film, dobře se vstřebává a skvěle hydratuje. Pleť je po aplikaci svěží, nelepí se - jsem maximálně spokojena!"

"Krém jsem dostala jako dárek a byla jsem mile překvapená. Moc hezky voní, dobře se aplikuje i vstřebává. Nemám pocit mastné pleti, ale naopak dobře hydratované. Já mohu krém jen doporučit!"

"Krém má příjemnou nevtíravou vůni, příjemně se roznáší, ihned jsem mohla nanést make-up a nedělaly se mi mapy na obličeji. I pleť mám jemnější. Doporučuji."

Recenze

Recenze produktu Clinic Way Dermo Krém proti vráskám 2° denní péče SPF 20

Diskuze

Diskuze k produktu Clinic Way Dermo Krém proti vráskám 2° denní péče SPF 20

Přidat nový příspěvek do diskuze