Podrobné informace

Cannaderm Cannaderm RegeMa Krém  CERTIFIKOVANÁ PŘÍRODNÍ BIO KOSMETIKA.

Informace o produktu

Výrobce: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.
Značka: CANNADERM
Kód výrobku: 208351
Kód EAN: 8594054230480
Držitel rozhodnutí: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.

Cannaderm Cannaderm RegeMa Krém  CERTIFIKOVANÁ PŘÍRODNÍ BIO KOSMETIKA. PATENTOVĚ CHRÁNĚNO. RegeMa krém s výrazným regeneračním účinkem pro pokožku se specifickými nároky na péči. Certifikovaná přírodní receptura synergicky kombinuje konopný olej s léčivými extrakty z rostlin, které tradiční sibiřská medicína používá pro hojení ran a nemocí kůže jako je suchá, rozpraskaná pokožka při atopii, hojicí se jizvy a popáleniny, proleženiny, bércové vředy a kožní problémy u diabetiků. RegeMa je vhodná pro děti i dospělé, snadno se roztírá, rychle zvláčňuje pokožku a výrazně urychluje její regeneraci. Účinné látky: bioaktivní konopný olej, sibiřská jedle, arnika, echinacea, kafr Použití: krém jemně vetřete do pokožky v místě potřeby specifické péče (např. ložisko ekzému, praskliny, proleženiny, čerstvá jizva, kožní problémy při diabetu atp.). Aplikaci opakujte několikrát denně dle potřeby. Nenanášejte na sliznice ani na otevřené rány.

Recenze (1)

Recenze produktu Cannaderm regeMa krém 50g

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 50 %.

Přidat recenzi produktu

(2) (3)

50 %

Již před zakoupením tohoto produktu jsem obdržela malý vzorek a vyzkoušela Rozhodně doporučuji, výsledky jsou vynikající

  • velmi účinný krém pro obnovu a zvláčnění pokožky po rozsáhlém atopickém ekzému a jizev po bércových vředech

Diskuze (1)

Diskuze k produktu Cannaderm regeMa krém 50g

Přidat nový příspěvek do diskuze

(2) (3) (0) 09/12/2016

Josef K. - Suchá pokožka

Po vyzkoušení nespočetně mnoho mastí a krémů jsem konečně našel krém, který pomáhá. Mám velice suché až popraskané ruce, díky tomuhle krému už snad nebudu muset tenhle problém řešit. Po pravidelném používání vidím opravdové zlepšení.

Vstoupit do diskuze