Podrobné informace

STOP KOŽNÍM PLÍSNÍM. Účinné antimykotické sérum pro ošetření pokožky zasažené kožní mykózou.

Informace o produktu

Výrobce: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.
Značka: CANNADERM
Kód výrobku: 103808
Kód EAN: 8594054232460
Držitel rozhodnutí: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.

CANNADERM Mycosin sérum 20 ml

Ošetřujicí sérum z čistého konopného oleje, se šalvějí, arnikou, citricidalem a alkoholem pro speciální péči o pokožku s projevy mykóz. Obsažené účinné látky a kyselé pH séra podporují přirozenou regenerační schopnost kožních buněk a zvyšují obranyschopnost pokožky proti kvasinkám a plísním.

Po aplikaci séra rychle dochází ke zklidnění a zvláčnění pokožky a omezení nepříjemných průvodních jevů mykóz. Při dlouhodobém používání séra se upravuje celkový stav a obranyschopnost ošetřované pokožky, dochází k výraznému omezení výskytu plísní a mykóz na pokožce.

Použití: Sérum důkladně protřepejte, naneste na pokožku a jemně rozetřete. Nepoužívejte pro ošetření očních parti ani sliznic. Sérum se snadno vstřebává, nezanechává mastný film a nedráždí pokožku. Sérum lze používat jak pro ošetření podrážděné pokožky tak i jako prevenci proti kvasinkovým a plísňovým infekcím pokožky například po návštěvách koupaliště či sauny, při cestování, antibiotické léčbě, chemoterapii a podobně. Případné zčervenání pokožky není na závadu a samo vymizí.

Recenze (1)

Recenze produktu CANNADERM Mycosin sérum 20 ml

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(9) (9)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu CANNADERM Mycosin sérum 20 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze