Podrobné informace

Oblíbené podložky z paměťové pěny jsou čím dál více vyhledávané pro pohodlné spaní a odpočinek.

Informace o produktu

Výrobce: Modom S.r.o.
Značka: MODOM
Kód výrobku: 258798
Kód EAN: 5710811037342
Držitel rozhodnutí: Modom S.r.o.

Oblíbené podložky z paměťové pěny jsou čím dál více vyhledávané pro pohodlné spaní a odpočinek. Výrazně zlepší kvalitu spánku a přispěje k dobré pohodě v době odpočinku. Ležením na podložce pomůžete při potížích s klouby, při svalové nepohodě a zejména prospějete pohodlí páteře a celého těla.

Vlastnosti paměťové pěny:
Na základě váhy a tělesné teploty se automaticky přizpůsobí tvaru Vašeho těla a Vaší poloze. Pokud není podložka zatížena, opět se po určité době vrátí do původní polohy.

Spíte-li převážně na boku, je vytvářen největší tlak na klouby ramen a kyčlí, spíte-li na břiše, je zatěžována hlavně krční páteř, a dáváte-li přednost spánku na zádech, můžete mít problémy s páteří v oblasti beder a kříže. Už kolem 30roku života se začínají projevovat problémy s páteří a bolesti zad nebo kloubů, které často způsobuje právě nevhodná matrace. Paměťová pěna z polyuretanu dokáže tyto zdravotní obtíže eliminovat a poskytne opravdovou úlevu a pohodlí. Při působení vyšší teploty je pěna elastičtější, zatímco při nižších teplotách zůstává pevná. Vlivem váhy a vlivem tělesného tepla, se tak paměťová pěna tvarem dokonale přizpůsobí a rýsuje křivky celého těla. Podložky jsou chráněny příjemným, snímatelným froté povlakem na zip. Podložka je praktická pro jednoduchou manipulaci a skladování.

Podložka je určena pouze pro účely spánku nebo odpočinku.

Materiál:  povlak -  75% bavlna, 25% polyester
vnitřní povlak - 100% polyester
paměťová pěna - polyuretan

Recenze

Recenze produktu BX 9 Podložka paměťová pěna 180 x 200 x 4cm

Diskuze

Diskuze k produktu BX 9 Podložka paměťová pěna 180 x 200 x 4cm

Přidat nový příspěvek do diskuze