Podrobné informace

BIORADERM MILK pleťové mléko s koncentrovaným komplexem kyseliny hyaluronové a kolagenu.

Informace o produktu

Výrobce: BIORA, s.r.o.
Kód výrobku: 252114
Kód EAN: 8594039560403
Držitel rozhodnutí: BIORA, s.r.o.

BIORADERM MILK pleťové mléko s koncentrovaným komplexem kyseliny hyaluronové a kolagenu. Velmi jemná konzistence snadno a rychle proniká i do hlubších vrstev pokožky a dlouhodobě obnovuje přirozenou hydrataci a zdravý vzhled Vaší pleti. Potlačuje mnohé kožní nedokonalosti včetně jizev či strií a výrazně napomáhá urychlovat přirozené regenerační procesy a hojení pokožky. Účinně vyhlazuje všechny typy vrásek a brání vzniku vrásek nových. Efekt je ihned viditelný.

BIORADERM MILK
Obnovuje dostatečnou elasticitu pleti a zanechává ji hebkou, jemnou a svěží. Vysoký podíl pleti vlastních účinných látek vykazuje vysokou kožní snášenlivost a vhodnost použití i pro citlivé typy pletí. BIORADERM MILK aktivně napomáhá buňkám pokožky regenerovat a udržovat zdravé podkožní vazivo, podporuje tvorbu kolagenových vláken, elastinu a vlastní kyseliny hyaluronové a chrání tak pleť před poškozením vnějšími vlivy a projevy stárnutí. Výsledkem je dokonale hydratovaná, zdravá a mladistvá pleť. Pro dokonalý účinek doporučujeme kombinovat se vstřebatelnou hydratační maskou BIORADERM.

DOBA PŮSOBENÍ, TYPY PLETÍ
BIORADERM MILK se vstřebává zcela a doba účinnosti není tedy limitována. Protože účinné látky jsou látkou tělu vlastní, jsou mimořádně dobře při vnější aplikaci snášeny všemi typy pletí včetně citlivých.

APLIKACE
BIORADERM MILK se nanáší na omytou pleť a jemně vtírá do pokožky konečky prstů z počátku alespoň 2x denně. Po krátké době se vstřebává a neodstraňuje se, nezanechává viditelné skvrny ani pocit nepříjemně mastné pokožky. Pro silný hydratační účinek doporučujeme chránit pleť po použití před mrazem.

OBSAH BALENÍ
Balení o objemu 50ml umožňuje denní aplikace po dobu cca jednoho měsíce. BIORADERM MILK je jemně parfemován antialergickou vonnou kompozicí, neobsahuje barviva a je mimořádně dobře snášen a tolerován všemi typy pletí, jeho použití je bez omezení.

Recenze (5)

Recenze produktu BIORADERM milk 50ml

Recenze od 5 uživatelů s celkovým hodnocením 88 %.

Přidat recenzi produktu

(2) (2)

100 %

vyrovnává jemné vrásky, cena je výborná

(4) (2)

80 %

zatím nevím jak funguje, používám krátce, ale jeví se velmi dobře

  • lehce se roztírá, příjemná konzistence, velmi přívětivá cena,

(4) (2)

100 %

příjemný, vyhlazuje vrásky, dobře se vstřebává, vhodný i pro mastnou pleť

(4) (2)

60 %

doporučuji

  • v této ceně dobrý

(2) (3)

100 %

Super věcička pro rychlou hydrataci pokožky, velmi vhodná na mastnou pleť. Jen mi trochu vadí ten alkoholový zápach.

Diskuze

Diskuze k produktu BIORADERM milk 50ml

Přidat nový příspěvek do diskuze