Podrobné informace

Postarejte se s láskou o své ruce. BIODERMA Atoderm Handcreme je nejlepší péčí pro zlaté české ručičky, které budou ošetřené, jemné a vyživené.

Informace o produktu

Výrobce: BIODERMA LABORATOIRE DERMATOLOGIQUE
Značka: BIODERMA
Kód výrobku: 74731
Kód EAN: 3401379775778
Držitel rozhodnutí: BIODERMA LABORATOIRE DERMATOLOGIQUE

Ruce je třeba si hýčkat, neboť pro nás dělají vše, nač jen pomyslíme. Pečující krém BIODERMA Atoderm Handcreme je tím pravým, pokud si žádáte důkladnou výživu a posílení namáhané pokožky i preventivní ochranu před vysoušením.

Krém účinně promastí a zvláční kůži na rukou a dokonce přispívá k léčbě ekzémů. Pokožku hloubkově hydratuje a chrání a zároveň ji nechává volně dýchat.

Řada krémů BIODERMA Atoderm je speciálně navržena k intenzivní péči o nadměrně se vysušující až ekzémovitou pokožku. BIODERMA Atoderm Handcreme pomáhá vrátit rukám zpět sílu i eleganci, aby byly tou nejlepší vizitkou pro své majitele.

Co krém Bioderma Atoderm na suchou pokožku umí

  • Posiluje a zvláčňuje kůži.
  • Zabraňuje vysychání pokožky.
  • Působí proti místním infekcím, které zhoršují ekzémy a vysychání pokožky. 
  • Působí i preventivně a dlouhodobě zlepšuje stav pokožky.

Z recenzí: "Velmi kvalitní pečující krém, který mi hodně pomohl. Ruce se mi přestaly loupat a zmizely všechny červené flíčky ekzému. Je to moc příjemný pocit, promnout si hladké ruce, které nepálí a nesvědí. Krém se vyplatí a doporučují ho všem, kdo mají problémy s kůží na rukou."

Recenze (10)

Recenze produktu BIODERMA Atoderm Handcreme 50 ml

Recenze od 10 uživatelů s celkovým hodnocením 92 %.

Přidat recenzi produktu

(4) (4)

100 %

(3) (3)

20 %

krásně voní, opravdu velmi rychle se vstřebává, ale mě zklamal...pnutí pokožky po něm nepolevuje, mám tendenci ho nanášet pořád dokola, žádná úleva...

(4) (4)

100 %

(4) (1)

100 %

(3) (3)

100 %

Přes zimu mi hodně popraskávala kůže na prstech, převážně na palcích a ukazováčcích. Bylo to dost bolestivé, vitamínové doplňky nepomáhaly, používala jsem krém Neutrogena a také nezabíral a nepomohlo ani nošení rukavic. Kůže praskala dál. Zkusila jsem pak tento krém a po denním používání se mi asi po 14 dnech praskliny zacelily a dále kůže nepraská. Používám ho celý rok a i přes léto po práci na zahrádce nemám ruce vysušené. Určitě doporučuji. :-)

  • Rychle se vstřebává, dobře se rozetře, ruce nezůstávají mastné.
  • Nemám nic.

(5) (2)

100 %

na ruce výborný

  • na ruce perfektní
  • nic nemám proti

(2) (4)

100 %

Doporučuji

  • Doporučuji

(4) (3)

100 %

(3) (4)

100 %

pro citlivou pokožnu výborný, dobře se roztírá

(5) (2)

100 %

Diskuze (2)

Diskuze k produktu BIODERMA Atoderm Handcreme 50 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

(3) (4) (0) 02/12/2010

Petra P. - Super krém na ruce

Mám atopický ekzém a tenhle krém je fakt super. Rychle se vstřebává a zvláční kůži. Pokud čekáte hutný, mastný krém, tak můžete být zklamáni. Na každodenní použití je bezvadný, na noc bych zvolila nějaký hutnější.

Vstoupit do diskuze

(5) (2) (0) 04/04/2010

Zuzana K. - krém

tento krém mi byl doporučen v lékárně na atopický ekzém na rukou. Bohužel mě hodně zklamal. Je velmi řídký, hodně parfémovaný, ruce mi nepromastil, tak jak slibuje. Už si ho nikdy nekoupím.

Vstoupit do diskuze