Podrobné informace

S koenzymem Q 10, fluorem a s vůní máty.

Informace o produktu

Výrobce: PHARMA NORD
Značka: PHARMA NORD
Kód výrobku: 4678
Kód EAN: 5709976744752
Držitel rozhodnutí: PHARMA NORD

Parodontóza patří mezi nejnepříjemnější onemocnění moderní doby. Příznaky parodontózy - krvácející dásně, viklající se zuby a bolesti s tím spojené - znaly dříve jediné konečné řešení: stomatologovy kleště. Vše se změnilo objevením účinků koenzymu Q10, jehož nedostatek přispívá ke vzniku parodontózy. Jedinečnost zubní pasty Zymbion spočívá v tom, že se tato účinná látka nanáší přímo na místa ohrožená nebo postižená parodontózou. Kromě bioaktivního koenzymu Q10 obsahuje také laurát sacharózy a monofl uorofosfát sodný zvyšující aseptický efekt pasty a účinek proti zubnímu kazu.

Pro maximální účinek se doporučuje současně s Bioaktivní Q10 Zubní pastou Zymbion užívat i tobolky Bioaktivní Q10 (Super).

Kde pomáhá: Velmi vhodná při parodontóze (jako jediná zubní pasta s obsahem bioaktivního koenzymu Q10 cíleně odstraňuje jednu z jejích hlavních příčin). Díky obsahu dalších složek potlačuje růst patogenních bakterií, které způsobují zubní kaz, záněty ústní dutiny i dýchacích cest. Zpevňuje zubní sklovinu.

Recenze (4)

Recenze produktu PHARMA NORD Bioaktivní Q10 Zubní pasta Zymbion

Recenze od 4 uživatelů s celkovým hodnocením 90 %.

Přidat recenzi produktu

(4) (8)

60 %

(5) (3)

100 %

(5) (3)

100 %

(4) (4)

100 %

Výborný čistící účinek.

Diskuze

Diskuze k produktu PHARMA NORD Bioaktivní Q10 Zubní pasta Zymbion

Přidat nový příspěvek do diskuze