Podrobné informace

Ovocně-dřevitá vůně Beyoncé Heat ztělesňuje kouzlo své nositelky. Otevírá se zářivým květinovým bouquetem z magnólie, nerolu a vanilkové orchideje.

Informace o produktu

Výrobce: Beyonce
Značka: BEYONCE
Produktová řada: Valentýn
Kód výrobku: 206651
Kód EAN: 3607344343892
Držitel rozhodnutí: Beyonce

"Má vůně je jedinečným vyjádřením síly ženské smyslnosti," řekla Beyoncé. "Vůně vás doslova rozechvěje a očaruje... naprosto vás uchvátí. Zároveň si však stále uchovává svou eleganci a ženskost. Vytvořila jsem tuto vůni pro všechny sebevědomé ženy. Pro ženy, které se nebojí nechat promluvit svou vášeň a vychutnávají si obdiv okolí."

Složky vůně

  • Hlava: orchidej, magnólie, nerol, broskev
  • Srdce: mandle, zimolez, pižmo
  • Základ: sekvojové dřevo, fazole Tonka, jantar

Otevírá se zářivým květinovým bouquetem z magnólie, nerolu a červené vanilkové orchideje s jemným dotekem broskve. V srdci se mísí mandle, sladký nektar zimolezu a jemné pižmo, které vytvářejí znamenitý zážitek. Nakonec vaše smysly uchvátí základ z hřejivých nót sekvojového dřeva, fazole Tonky a jantaru.

Design flakonu koresponduje se samotnou Beyoncé, odráží provokativní, sexy křivky a zrcadlí v sobě smyslnost a vášeň. Uhlazený čtvercový tvar nadčasového balení se směrem ke svému vrcholu zužuje do svůdně útlého hrdla. Rudá barva flakonu vytváří rafinovaný dojem nespoutaného ohně sálajícího uvnitř. Luxusní vzhled balení podtrhuje zlatý rozprašovač, na němž jsou vyryta slova "Beyoncé" a "Heat". Konečný vzhled dotváří okázalý skleněný uzávěr, na jehož vršku najdete vyryté písmeno B. Na trh byla uvedena v roce 2010.  

Recenze (1)

Recenze produktu BEYONCE Heat Parfémovaná voda 100 ml

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(2) (1)

100 %

krásně voní :)

Diskuze

Diskuze k produktu BEYONCE Heat Parfémovaná voda 100 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze