Podrobné informace

Kompresivní třída A. Tlak v oblasti kotníku 10-14 mmHg. Speciální cestovní podkolenky s mikrokapslemi proti pocitu těžkých nohou. Odstupňovaná komprese úpletu účinně podporuje krevní oběh.Zesílená pata.

Informace o produktu

Výrobce: ARIES A.S.
Značka: AVICENUM
Kód výrobku: 98219
Kód EAN: 8590072505548
Držitel rozhodnutí: ARIES A.S.
Křečové žíly jsou problémem, který ve vyspělých evropských zemích postihuje 40 % žen a 20 % mužů. Základem léčby křečových žil je kompresivní terapie. Princip ochrany žil pomocí punčochového zboží spočívá v tom, že v oblasti kotníku je vytvořen určitý tlak, který se směrem k pasu postupně snižuje. Jemnost 70 DEN Lycra. Lycra.

Užití
Podkolenky je možno používat samostatně nebo jako doplněk k preparátům při potížích s křečovými žilami. Obsahuje speciální mikrokapsle, které postupně uvolňují aktivní kosmetické látky proti pocitům těžkých nohou. Zesílená a tvarovaná pata pro lepší komfort a vyšší životnost výrobku. Dámské i pánské.

Podkolenky jsou standardně ošetřeny antibakteriálním pňpravkem Sanitized a mají zdravotními lemy. Garantujeme nejvyšší kvalitu.

Tlak v oblastí kotníku je 10 mm Hg a směrem vzhůru komprese postupně klesá.

Složení
76 % Nylon, 24 % Lycra

p> Podpůrné cestovní podkolenky Avicenum 70 Travel se zesílenou patou 29-31 černá - Ovíjená Lycra Ovíjená Lycra
Výrobek je vyroben z dvojitě ovinuté Lycry(r). To zabraňuje přímému styku elastanu s pokožkou a zvyšuje komfort nošení. Holé vlákno elastanu může totiž citlivou pokožku dráždit.

Velikost odpovídá standardní velikosti chodidla

Recenze

Recenze produktu Podpůrné cestovní podkolenky Avicenum 70 Travel se zesílenou patou 29-31 černá

Diskuze

Diskuze k produktu Podpůrné cestovní podkolenky Avicenum 70 Travel se zesílenou patou 29-31 černá

Přidat nový příspěvek do diskuze