Podrobné informace

Samoopalovací a hydratační mléko pro citlivou pokožku na obličej a tělo. Jemné nemastné samoopalovací hydratační mléko poskytne během jedné hodiny každé barvě pleti jednotné a dokonalé opálení bez působení slunce.

Informace o produktu

Výrobce: PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE
Značka: AVÉNE
Kód výrobku: 31107
Kód EAN: 3282779043120
Držitel rozhodnutí: PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE

Avéne Autobronzant hydrant - samoopalovací mléko.

Jemné nemastné samoopalovací hydratační mléko poskytne během jedné hodiny každé barvě pleti jednotné a dokonalé opálení bez působení slunce.

Popis
Jemné a nemastné samoopalovací a hydratační mléko poskytne během jedné hodiny každé barvě pleti jednotné a dokonalé opálení bez působení slunce.
Vysoký obsah termální vody Avéne, známé svými zklidňujícími a protizánětlivými účinky, poskytuje tomuto přípravku vysokou tolerantnost a pro nejcitlivější pleť. Jemná a nemastná struktura mléka umožňuje jeho snadnou a uniformní aplikaci. Přípravek aplikujte v tenké vrstvě na předem očištěnou a řádně osušenou pokožku obličeje a/nebo těla. Intenzita a délka trvání opálení závisí na použitém množství přípravku a na frekvenci jeho aplikací. Pro získání trvalého opáleného vzhledu doporučujeme používat přípravek každý den.

Upozornění
po aplikaci si řádně omyjte ruce! Samoopalovací mléko vás neochraňuje před sluncem! V případě opalování chraňte svou pleť přípravkem se slunečním faktorem odpovídajícím Vašemu typu pleti.

Výrobce
Pierre Fabre

Balení
100 ml

Recenze

Recenze produktu AVÉNE Autobronzant Hydratant samoopalovací mléko 100 ml

Diskuze (1)

Diskuze k produktu AVÉNE Autobronzant Hydratant samoopalovací mléko 100 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

(4) (5) (0) 05/04/2011

Petr S. - jak se zbavit fleku?

dobrý den, prosím vás jak se zbavíme fleků které způsobil krém? jde to nejak vyčistit a zbavit se toho nafurt?je to docela viditelné a je to na malých místech na obličeji a krku.Krém byl použilt asi 3x. Díky

Vstoupit do diskuze