Podrobné informace

Balíček obsahuje opalovací mléko s ochranným faktorem 25 a termální vodu Avene s lokálně zklidňujícími a protidráždivými účinky ve spreji.

Informace o produktu

Výrobce: PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE
Značka: AVÉNE
Kód výrobku: 105628
Kód EAN: 3282779228893
Držitel rozhodnutí: PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE

Účinky
Mléko s ochranným faktorem 25 je určeno pro pokožku osob alergických na chemické filtry či parfémy a pro citlivou pokožku dětí. Mléko chrání před nežádoucími, škodlivými účinky slunečního záření díky sloučení vynikajících složek.

  • Přírodní "obalené a mikronizované" minerální filtry MPI zajišťují intenzivní, dlouhodobou ochranu proti slunečnímu záření UVB a UVA.
  • Pre-tocopheryl - fotostabilní prekursor vitamínu E, hlavní anti-oxidant, kompenzuje ztrátu vitamínu E způsobenou UV zářením a napomáhá bojovat proti působení volných radikálů, posiluje kožní bariéru.
  • Vysoký obsah termální vody Avene pokožku zklidňuje, má protizánětlivé účinky a zaručuje vynikající snášenlivost.

Jedinečné a konstantní složeni termální vody Avene jí dodává klidnící účinky. Zklidňuje kožní zarudnutí a podráždění po expozici na slunci, po použití dráždící kožní léčby (přípravky k léčbě akné), opruzeniny kojenců a jiná lokální podráždění (po holení, po použití nevhodné kosmetiky či léčivých přípravků,...). Plněná z přírodního zdroje přímo do sterilních nádob, jedinečně balená.

Návod k použití
Aplikujte mléko v rovnoměrné vrstvě před každým sluněním. Aplikaci mléka často opakujte, zvláště při intenzivnějším slunění a po každé koupeli. Vyvarujte se slunění mezi 12. a 16. hodinou.

Účinné látky
Zinc Oxide
Tocopheryl Glucoside
Titanium Dioxide
Avene Thermal Spring Water

Recenze

Recenze produktu AVENE Lait SPF 25 100ml + Eau Thermale 150ml

Diskuze

Diskuze k produktu AVENE Lait SPF 25 100ml + Eau Thermale 150ml

Přidat nový příspěvek do diskuze