Podrobné informace

Obsahuje originální olej Tea Tree 1%, velmi jemný a účinný mycí gel vhodný i na aknózní pleť.

Informace o produktu

Výrobce: AUSTRALIAN BODYCARE
Značka: AUSTRALIAN BODYCARE
Kód výrobku: 74197
Kód EAN: 5709455141065
Držitel rozhodnutí: AUSTRALIAN BODYCARE

Přírodní léčebná kosmetika s olejem Tea Tree
TERRACOTTA LINE je nová přírodní kosmetika značky Australian Bodycare®, která využívá pozitivních a léčebných účinků světoznámého oleje Tea Tree.

Čisticí gel na obličej

  • obsahuje originální olej Tea Tree 1%
  • velmi jemný a účinný mycí gel
  • vhodný i na aknózní pleť

Svěží antiseptický čisticí gel s přírodním olejem Tea Tree je vhodný pro všechny typy pleti. Účinně odstraňuje nečistoty, kožní maz i líčidla, čistí póry do hloubky. Vhodný i k ošetření problematické a aknózní pleti.

Léčebné účinky oleje Tea Tree
Léčebné účinky oleje Tea Tree jsou známy již několik století. Olej Tea Tree, který se získává ze stromů Melaleuca alternifolia (český název kajeput střídavolistý), objevili a jako první začali využívat Aboriginové, původní obyvatelé Austrálie. Považovali ho za velmi účinný prostředek na rány, popáleniny a různá zranění. Od nich převzali jejich zkušenosti i noví osadníci, kteří s překvapením zjišťovali, jak pozoruhodné účinky olej má. Používali ho také na léčbu plísní a jako prevenci proti bakteriím a virům. V průběhu 60. a 70. let se stále častěji projevovalo, že antibiotika a další druhy léků, které byly objeveny po druhé světové válce, mají své limity a vedlejší účinky (např. narušení střevní mikroflóry, kožní projevy, růst alergií atd.). Navíc se začaly objevovat bakterie odolné na nejčastěji předepisovaná antibiotika jako např. penicilin. Proto došlo v 70. a 80. letech ke znovuobjevení oleje Tea Tree a k rychlému růstu jeho využití. Začal se používat jako složka kosmetických výrobků. Současně vznikaly seriózní lékařské studie, které objektivně dokládaly účinky oleje na zdraví člověka a to nejen při dezinfekci ran, ale i zlepšení zánětů kůže doprovázejících akné a při likvidaci plísní na různých místech těla, včetně těch intimních.

Recenze

Recenze produktu Australian Bodycare čisticí gel na obličej 125 ml

Diskuze

Diskuze k produktu Australian Bodycare čisticí gel na obličej 125 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze