Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

APO-IBUPROFEN 400 mg 100 potahovaných tablet

91
113
starstarstarstarstar  91 %

 

APO-IBUPROFEN 400 mg 100 potahovaných tablet
Uleví od bolesti zad, kloubů i menstruační bolesti, snižuje horečku a tlumí projevy zánětu. Lék k vnitřnímu užití, obsahuje ibuprofen. Více informací
Kód výrobku: 95600
Běžná cena: 145 Kč (ušetříte: 36 Kč = 25 %)
Cena s DPH: 109 
Dostupnost: skladem
Odešleme ze skladu: Středa 26.7.2017
Přidat do oblíbených
ks
29 Kč za všechny druhy dopravy!
Doprava zdarma od 1500 Kč

Doplňující informace

Výrobce: APOTEX (ČR), spol. s r.o.
Značka: APO-IBUPROFEN
Produktová řada: Cestovní lékárnička
Charakteristika: Léčivý přípravek
Kód výrobku: 95600
Kód EAN: 8594158130723
Kód SUKL: 0125526
Farmakoterapeutická skupina: Protizánětlivá a protirevmatická léčiva (ATC: M01AE01)
Oznámit nežádoucí účinky

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz
Ověření legálního provozu E-shopu