Podrobné informace

Suchý šampon Amica obsahuje speciálně upravený rýžový škrob, který má jedinečnou schopnost vázat nadbytek tuku z vlasů. Přípravek, který odmašťuje vlasy, je určen k příležitostnému použití vedle obvyklého mytí vlasů.

Informace o produktu

Výrobce: ALPA a.s.
Značka: AMICA
Kód výrobku: 2009
Kód EAN: 8594001770175
Držitel rozhodnutí: ALPA a.s.

Je přípravek, který odmašťuje vlasy, je určen k příležitostnému použití vedle obvyklého mytí vlasů. Vlasy se za sucha zbaví mastnoty, jsou opět hebké, bohaté a příjemně voní. Suchý šampon se rovnoměrně sypátkem nanese na suché vlasy, ve vlasech se promne a nechá chvilku působit. Potom se vlasy pečlivě vykartáčují.

Suchý šampon je přípravek, který odmašťuje vlasy, je určen k příležitostnému použití vedle obvyklého mytí vlasů. Suchý šampon Amica obsahuje speciálně upravený rýžový škrob, který má jedinečnou schopnost vázat nadbytek tuku z vlasů. Vlasy se za sucha zbaví mastnoty, jsou opět hebké, bohaté a příjemně voní. Suchý šampon se rovnoměrně sypátkem nanese na suché vlasy, ve vlasech se promne a nechá chvilku působit. Potom se vlasy pečlivě vykartáčují.

Obsah: 30 g

Historie společnosti ALPA je historií stabilní a prosperující společnosti. Obliba značky ALPA přetrvala dlouhá desetiletí. Po předválečné etapě výroby v Brně se závod v roce 1948 přestěhoval do Velkého Meziříčí. V roce 1994 proběhla privatizace a společnost ALPA je dnes moderním a perspektivním podnikem. Vlastnictví tradiční české značky a téměř sto let trvající spokojenost našich zákazníků je nejcennějším klenotem, který zdobí značku ALPA.

Recenze (43)

Recenze produktu Amica suchý šampon 30g

Recenze od 43 uživatelů s celkovým hodnocením 86 %.

Přidat recenzi produktu

(9) (10)

100 %

Kupuji kamaradce jako darek uz roky a vim, ze je s nim spokojena a nejvice ji vyhovuje.

(8) (9)

20 %

(12) (6)

100 %

Pro ty, kteří mají světlé vlasy je toto nejlepší suchý šampon, na tmavých vlasech může nechávat stopy.

(9) (8)

100 %

(11) (7)

80 %

(11) (6)

100 %

Super, používám každou chvíli... :)

(11) (8)

80 %

(13) (6)

100 %

(10) (10)

80 %

plní svůj účel, díky němu si vlasy nemeju denně, ale obden.. bohužel prášek nejde uplně vyčesat, takže občas vypadám, jak když mam někde šediny :D

(11) (8)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu Amica suchý šampon 30g

Přidat nový příspěvek do diskuze