Podrobné informace

Spray s vysokým obsahem D-Panthenolu a komplexem vitaminů. Je určen k ošetření dětské pokožky podrážděné slunečním zářením nebo jinak namáhané. ALTERMED PANTHENOL forte 6% spray napomáhá léčení puchýřovitých zánětů kůže, zánětů kůže vyvolaných slunečním zářením a oparů způsobených slunečním zářením.

Informace o produktu

Výrobce: ALTERMED
Značka: PANTHENOL
Kód výrobku: 8741
Kód EAN: 8594060890166
Držitel rozhodnutí: ALTERMED

Spray s vysokým obsahem D-Panthenolu a komplexem vitamínů A, E, F. Určen k ošetření pokožky podrážděné slunečním zářením nebo jinak namáhané. Snadno se nanáší a příjemně chladí. Umožňuje aplikaci na citlivá místa. Neobsahuje parfém. Je rovněž vhodný pro každodenní péči o pokožku, zvláště po koupeli.

Použití:
nanášejte několikrát denně na postižená místa.

ALTERMED Corporation a.s. je rychle se rozvíjející firma zabývající se výrobou a prodejem lékárenské kosmetiky, zdravotnických prostředků a doplňků stravy.
Základním jmenovatelem firemní strategie je důkaz na kvalitu, účinnost a šetrnost produktů. Díky tomu nachází pro své výrobky uplatnění nejen na českém trhu, ale také v dalších 12 zemích a se svou expanzí pokračuje. Ve výrobě se převážně orientuje na vlastní produkty, v menší míře na kontraktační výrobu.
Je držitelem certifikátu ISO9001 a v nejbližší době také ISO 13485. Ve svém produktovém portfoliu zaujímají významné postavení vyspělé přípravky na ochranu před sluncem v řadách Altermed SUN a Altermed Pathenol, výrobky určené pro děti, pro péči o vlasy, kloubní program Altermed Mobilin apod. Značnou pozornost věnuje společnost vývoji a inovačnímu programu, přičemž spolupracuje s renomovanými pracovišti z celého světa.
Ve své charitativní činnosti se orientuje především na pomoc nemocným a opuštěným dětem, které podporuje finančně i materiálně a dále se angažuje v boji proti rakovině kůže.

Recenze (5)

Recenze produktu ALTERMED Panthenol Forte 6% spray 150ml

Recenze od 5 uživatelů s celkovým hodnocením 92 %.

Přidat recenzi produktu

(3) (4)

100 %

(3) (3)

80 %

(4) (3)

80 %

(3) (2)

100 %

(3) (3)

100 %

Příjemně chladí, rychle zregeneruje kůži spálenou sluncem. Doporučuji.

Diskuze

Diskuze k produktu ALTERMED Panthenol Forte 6% spray 150ml

Přidat nový příspěvek do diskuze