Podrobné informace

Gel z dubové kůry příznivě působí při hemeroidech, pocení nohou, trhlinkách, při podrážděné kůži po slunění a drobných spáleninách.Gel z dubové kůry patří mezi osvědčené přípravky s dlouhodobě prověřeným účinkem. Pozitivní efekt má však také při problémech s podrážděnou pokožkou (např. po slunění či u drobných spálenin).

Informace o produktu

Výrobce: OMEGA PHARMA a.s.
Značka: ALTERMED
Produktová řada:
Kód výrobku: 73358
Kód EAN: 8594060890319
Držitel rozhodnutí: OMEGA PHARMA a.s.

Dubová kůra – gel z dubové kůry příznivě působí při hemeroidech, pocení nohou, trhlinkách, při podrážděné kůži po slunění a drobných spáleninách.Gel podporuje hojení, má antiseptické a antimikrobiální účinky. A navíc - příjemně voní a pocitově chladí.

Použití: 2-3 x denně jemně vetřít na místo aplikace.

Dermatologicky testováno.

Omega Altermed a.s. je dynamicky se rozvíjející firma zabývající se výrobou a prodejem lékárenské kosmetiky, zdravotnických prostředků a doplňků stravy. Efektivní rozvoj společnosti garantuje od roku 2008 její začlenění do nadnárodní farmaceutické skupiny Omega Pharma Group.

Omega Altermed a.s. se orientuje převážně na výrobu vlastních produktů, v menší míře na kontraktační výrobu. V produktovém portfoliu zaujímají významné postavení vyspělé přípravky na ochranu pokožky začleněné v řadách altermed sun, altermed panthenol a altermed Leciderm, dále výrobky určené pro péči o dětské zdraví z řady altermed baby, pro péči o vlasy miox, o dutinu ústní dentasil či kloubní program altermed mobilin.
Mezi produktové novinky roku 2009 patří tablety pro kontrolu hmotnosti XLtoS, přípravky proti chrápání Silence, Wartner Bradavičník pro snadné odstranění bradavic, Paranit sprej zabíjející vši i hnidy do patnácti minut, sprej FreeNosal pro každodenní hygienu nosu, hygienický gel Septivon pro bezpečně čisté ruce či Paradust sprej účinně odstraňující roztočové alergeny.

Recenze (26)

Recenze produktu ALTERMED Dubová kůra gel 50 g

Recenze od 26 uživatelů s celkovým hodnocením 90 %.

Přidat recenzi produktu

(15) (8)

100 %

(12) (8)

100 %

(9) (8)

100 %

(7) (10)

100 %

moje tajná zbraň na zacelení ranek a vysušení pupínků

(10) (8)

100 %

(8) (11)

100 %

Pomáhá na hojení po porodu.

(8) (8)

100 %

(14) (5)

100 %

(7) (8)

80 %

desinfikuje, zatahuje...trochu pálí.

(5) (10)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu ALTERMED Dubová kůra gel 50 g

Přidat nový příspěvek do diskuze