Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Zdravotnické potřeby » Zdravotnické testy » Alkohol testy

ALKOHOLTESTER TANITA digit. na 1000 měření - diskuze

Kód výrobku: 86956
Tento přístroj měří dech a ukazuje úroveň alkoholu v dechu. Tanita Alkoholsenzo může být brán jen jako privátní osobní prostředek pro kontrolu alkoholu.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - ALKOHOLTESTER TANITA digit. na 1000 měření

Tento přístroj měří dech a ukazuje úroveň alkoholu v dechu. Tanita Alkoholsenzo může být brán jen jako privátní osobní prostředek pro kontrolu alkoholu.

Informace o produktu

Výrobce: TANITA
Kód výrobku: 86956
Kód EAN: 4904785620704
Držitel rozhodnutí: TANITA

Alkohol testr (alkoholmetr) s polovodičovým čidlem
Zjednodušeně řečeno jsou tyto čidla konstruovány tak, že ten kdo alkohol testr používá, fouká přímo na čidlo alkohol testru ať už za použití náustku nebo bez. Těmito čidly jsou opatřeny téměř všechny alkohol testry a jejich konstrukce je již do značné míry dokonolá přesto se však nedodávají do přístrojů pro extremní užití jako pro policejní složky nebo každodenní kontrolu zaměstnanců. Tento alkohol testr vyžaduje zodpovědné zacházení.

Nejznámější jsou např: Alkohol testr AL2500, Alkohol testr AL2500Black, Alkohol testr AL6000, Alkoholtestr AL7000, Alkohol testr CA2010

Alkohol testr (alkoholmetr) s elektrochemickým čidlem Tyto alkohol testry fungují tak, že jednotka čidla alkohol testru si z vdechovaného proudu vzduchu natáhne právě takový objem, který potřebuje k analýze do své analytické části. Čidlo alkohol testru není pak vystaveno takové námaze jako běžné a vydrží mnohonásobně déle. Těmito čidly jsou opatřeny přístroje v kategorie "Profesionální alkohol testry".

Nejrozšířenější jsou např: Alkohol testry DA 8100, Alkohol testry FC Series Alkol testry (alkoholmetry) dále rozlišuje jejich výbava. Např. označení C znamená možnost připojení alkohol testru k PC a následné vyhodnocování a záznam výsledků měření (AL9000C, FC20). Dále jsou některé modely doplněny dobíjením do auta (AL7000, CA2010), odolným pouzdrem (CA2010). Velmi praktická funkce je též počítadlo množství vdechnutého vzduchu do alkohol testeru - přístroj se snaží hlídat pokaždé stejné množství k analýze. Pro někoho může být jedno z kritérií zpracování a design alkohol testru nebo to, že si může nechat čidlo zaslat poštou a sám si jej vyměnit (AL9000 C). Dále Vás prosíme, abyste si prostudovali u každého testru jeho funkce, případně prošli náš web (pravé menu) kde jsou další doplňkové informace a hlavně - pokud si nejste výběrem jisti kontaktujte nás, rádi Vám poradíme s výběrem, pomůžeme s objednávkou. Velmi užitečná je i tabulka porovnání alkohol testrů.

Recenze

Recenze produktu ALKOHOLTESTER TANITA digit. na 1000 měření

Diskuze

Diskuze k produktu ALKOHOLTESTER TANITA digit. na 1000 měření

Přidat nový příspěvek do diskuze

Štítky

Alkohol testy

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám