Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

ALKOHOLTESTER TANITA digit. na 1000 měření

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
ALKOHOLTESTER TANITA digit. na 1000 měření
Tento přístroj měří dech a ukazuje úroveň alkoholu v dechu. Tanita Alkoholsenzo může být brán jen jako privátní osobní prostředek pro kontrolu...Více informací
Kód výrobku: 86956
Cena s DPH: 1 139 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku ALKOHOLTESTER TANITA digit. na 1000 měření

Alkohol testr (alkoholmetr) s polovodičovým čidlem
Zjednodušeně řečeno jsou tyto čidla konstruovány tak, že ten kdo alkohol testr používá, fouká přímo na čidlo alkohol testru ať už za použití náustku nebo bez. Těmito čidly jsou opatřeny téměř všechny alkohol testry a jejich konstrukce je již do značné míry dokonolá přesto se však nedodávají do přístrojů pro extremní užití jako pro policejní složky nebo každodenní kontrolu zaměstnanců. Tento alkohol testr vyžaduje zodpovědné zacházení.

Nejznámější jsou např: Alkohol testr AL2500, Alkohol testr AL2500Black, Alkohol testr AL6000, Alkoholtestr AL7000, Alkohol testr CA2010

Alkohol testr (alkoholmetr) s elektrochemickým čidlem Tyto alkohol testry fungují tak, že jednotka čidla alkohol testru si z vdechovaného proudu vzduchu natáhne právě takový objem, který potřebuje k analýze do své analytické části. Čidlo alkohol testru není pak vystaveno takové námaze jako běžné a vydrží mnohonásobně déle. Těmito čidly jsou opatřeny přístroje v kategorie "Profesionální alkohol testry".

Nejrozšířenější jsou např: Alkohol testry DA 8100, Alkohol testry FC Series Alkol testry (alkoholmetry) dále rozlišuje jejich výbava. Např. označení C znamená možnost připojení alkohol testru k PC a následné vyhodnocování a záznam výsledků měření (AL9000C, FC20). Dále jsou některé modely doplněny dobíjením do auta (AL7000, CA2010), odolným pouzdrem (CA2010). Velmi praktická funkce je též počítadlo množství vdechnutého vzduchu do alkohol testeru - přístroj se snaží hlídat pokaždé stejné množství k analýze. Pro někoho může být jedno z kritérií zpracování a design alkohol testru nebo to, že si může nechat čidlo zaslat poštou a sám si jej vyměnit (AL9000 C). Dále Vás prosíme, abyste si prostudovali u každého testru jeho funkce, případně prošli náš web (pravé menu) kde jsou další doplňkové informace a hlavně - pokud si nejste výběrem jisti kontaktujte nás, rádi Vám poradíme s výběrem, pomůžeme s objednávkou. Velmi užitečná je i tabulka porovnání alkohol testrů.

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz