Podrobné informace

Plenkové kalhotky pro dospělé s prodyšným povrchem Air Plus, obvod boků pacienta 110-170 cm. Pro střední a těžký stupeň inkontinence, zejména u ležících pacientů. Není nutná fixace.

Informace o produktu

Výrobce: BAMBO-HYGIENIC A.S.
Značka: ABRI
Kód výrobku: 193763
Kód EAN: 5703538759970
Držitel rozhodnutí: BAMBO-HYGIENIC A.S.

Užití
Plenkové kalhotky pro dospělé s prodyšným povrchem Air Plus. Vhodné pro stř.a těžký stupeň inkontinence, především u ležících pacientů. U stř. stupně doporučeno pro noční použití. Není nutná následná fixace.

II. a III.stupeň inkontinence, savost 4000 ml.

Fakta
"Pomůcky dostanete na poukaz v dostatečném množství v plné úhradě Vaší zdravotní pojišťovnou a najdete je v lékárnách a výdejnách zdravotnických potřeb.

Způsob předepisování a úhrada VZP;
Předepisuje smluvní lékař pojištovny odborností PRL, URN, GYN, NEU a GER na poukaz PZT pro inkontinentní pacienty v ambulantní péčí od 3 let věku, který zároveň určí stupeň inkontinence. Odborný lékař písemně informuje praktického lékaře pojištěnce o vyšetření a předepsání pomůcky. Hrazeno rovněž obyvatelům domovů důchodců a ústavů soc. péče. Pojištěncům ve zdravotnické ústavní péči a odborných léčebnách pojišťovna tyto pomůcky nehradí.

Obecné informace pro předepisování poukazu:

  • preskripční období je max.3 měsíce
  • není vázáno revizním lékařem
  • není striktní povinnost odborného vyšetření
  • na poukaz může být předepsán pouze jeden kód s možností kombinace více poukazů a tím typu výrobku, u l.a II.stupně je možno využít kombinace vložek a vložných plen a stejně tak u II. a III. stupně lze kombinovat vložné pleny a kalhotky pro denní a noční období v možném dvou nebo tříměsíčním preskripčním období. To znamená, že pacient může být přes den zařazen do II. stupně a využít vložné pleny av nocivyužít plenkové kalhotky; které jsou zařazeny ve III. stupni.
  • ovystavení poukazu musí být proveden záznam v dokumentaci pojištěnce."

Recenze

Recenze produktu Abri Form Air kalhotky Plus XL4 12ks 43071

Diskuze

Diskuze k produktu Abri Form Air kalhotky Plus XL4 12ks 43071

Přidat nový příspěvek do diskuze