Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Zdravotnické potřeby » Inkontinenční pomůcky » Inkontinenční kalhotky » Inkontinenční kalhotky zalepovací

Inkontinenční kalhotky zalepovací

Miliony lidí zažívají samovolné úniky moči. Ovšem mnoho lidí toho o nich moc neví. Je to škoda, protože pochopení příčin a typů inkontinence usnadňuje zvládat tento stav a umožňuje žít život naplno. 

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Inkontinenční kalhotky zalepovací - detailní popis

Bez ohledu na příčinu nebo typ inkontinence bychom se měli více otevřít a lépe ji poznat. Začněte hned, jakmile se setkáte se svým lékařem.

Lékárna.cz naleznete mnoho inkontinenčních pomůcek značek např. TENA, ABENA, ATTENDS, MOLICARE a další.

Na Lékárna.cz si můžete vybrat z :

  • inkontinenční kalhotky zalepovací - prodyšné zalepovací kalhotky. Jednoduchá manipulace – lepítka na suchý zip je možné opakovaně použít, což zaručuje i bezpečnou fixaci plenky.

  • inkontinenční kalhotky natahovací jednorázové absorpční kalhotky s pohodlným střihem. Díky celé řadě inovativních funkcí nabízejí trojí ochranu proti úniku, protečení a vlhkosti.

Doplňkové zboží

Inkontinence neboli únik moči je zkouškou pro pokožku v intimních partiích, proto se vám může hodit inkontinenční kosmetika a inkontinenční podložky.

TIP! Prováděním Kegelových cviků můžete trénovat svaly svého pánevního dna, aby úniky lépe zadržovaly.

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám