Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Volně prodejné léky » Léky na bolest » Léky na bolest v krku » Léčivé přípravky zvlhčující krční pastilky

Léčivé přípravky zvlhčující krční pastilky

Trápí vás bolest v krku nebo nepříjemný dráždivý kašel? Ať už jedno nebo druhé, obojí dokáže pěkně znepříjemnit život.

Jak poznat suchý, dráždivý kašel?

Za suchý dráždivý kašel považujeme takový, při kterém nedochází k významnému vykašlávání hlenu. Takový druh dráždí sliznici a může při něm docházet i k otokům dýchacích cest, což vede ke zhoršenému dýchání. Jeho příčiny jsou různé – nemoci (zánět dýchacích cest, astma), prach, kouř či změna teploty. I když máme pocit, že kašel nám nic dobrého nepřináší a sužuje nás, ve skutečnosti to tak docela není. Kašlání patří mezi obranný mechanismus těla, kterým se vypořádává s nějakou nepříjemností. Dochází při něm k čištění dýchacích cest od prachu, hlenu a zabraňuje vdechnutí cizího tělesa.

Jak si pomoci k úlevě?

Ať už při dráždivém kašli, nebo při bolesti v krku vám od obtíží pomohou léčivé pastilky, které zklidňují a zvlhčují hrdlo a dýchací cesty.

  • Vyzkoušejte například bylinné pastilky HerbalMed Dr. Weiss. Tyto pastilky se vyrábějí podle původní receptury ve Švýcarsku. Osvědčené a účinné jsou také Müllerovy pastilky..
  • Pro péči o dýchací cesty a při počátečních bolestech v krku jsou skvělým pomocníkem šalvějové pastilky. Ty jsou k dostání od různých výrobců, mnohdy ještě v kombinaci s dalšími účinnými látkami.
  • Vincentkové pastilky jsou účinné jak na kašel, tak i při bolestech a škrábání v krku. Obsahují  nejen bylinné výtažky, ale i minerály soli Vincentka a vitamín B5.

Většina tabletek kromě svých pozitivních vlivů na organismus i skvěle chutná, což zajisté ocení hlavně děti.

Pokračovat

Mohlo by se vám líbit...


Načítám

V této kategorii momentálně nejsou žádné produkty

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám