Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » W » WOBENZYM

WOBENZYM

Wobenzym - cena, zkušenosti, dávkování, diskuse

Wobenzym a Phlogenzym od společnosti Mucos Pharma jsou výjimečným přípravkem se schopností posilovat imunitu a tlumit záněty a otoky. Na jaké konkrétní zdravotní komplikace je vhodné použít právě prvně jmenovaný lék?

Díky proteolytickým enzymům, které tobolky Wobenzymu obsahují, je jeho využití opravdu široké a v každém níže uvedeném případu se může zasloužit o zkrácení doby léčby a zmírňovat následky onemocnění. Příznivé účinky a pozitivní zkušenosti uživatelů se zkrácením léčby jsou popisovány snad na všech internetových stránkách vyčleněných pro diskuze a fóra z oblasti zdraví.

Velmi žádáným je Wobenzym při léčbě gynekologických potíží, jakými například jsou zánět vaječníků a zánět dělohy. Díky vhodné skladbě rostlinných (papain, bromelain) a živočisných (trypsin, chymotrypsin) enzymů umožňuje volnější průchod gynekologem předepsaným antibitokům do místa zánětu. U osob s onemocněním kloubů (artróza) může pomoci znatelnou měrou k útlumu ranní ztuhlosti a všeobecné bolestivosti kloubu. Používá se i pro zmenšení otoků a bolestivosti u další nemoci kloubů, kterou je artritida. Studie prokázali, že může pomoci zároveň proti zbytnění prostaty a jejím zánětům, což je laicky řečeno onemocnění prostaty projevující se u mužů již od věku 40 let. Tento zánět ovšem může způsobovat celou řadu nepříjemných vedlejších účinků. I v tomto případě používejte lék Wobenzym jako doplněk k předepsaným lékům, vždy však po poradě se svým ošetřujícím lékařem.

Proteolytické enzymy jsou velmi důležité i pro zachování rovnovážné imunity v lidském těle. Jejich nedostatek v organismu způsobuje narušení imunity a může způsobovat onemocnění virového i bakteriového původu, například angínu nebo chřipku. Užíváním Wobenzymu můžete těmto nemocím účinně předcházet. A pokud u vás již nemoc z důvodu oslabené imunity vypukla, může pomoci urychlit její léčbu a zároveň snižovat možnost opakovaného onemocnění. Již několikrát zmiňované enzymy obsažené v tomto léku mohou pomoci i při léčení pooperačních ran (např. ortopedické zákroky, plastické operace) a zlomenin. Pro zajištění správné účinnosti léku je nutné navštívit lékaře a dávkování Wobenzymu s ním konzultovat. Před použitím tohoto volně prodejného léku si vždy pečlivě přečtěte příbalové informace.

Lék Wobenzym u nás zakoupíte ve třech různě objemných baleních. Cena jednotlivých balení závisí na počtu zakoupených tobolek.

Více informací

Produktové řady

Rozbalit filtr

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám