Úvodní strana Zdraví a léky Zdravotnické prostředky Přípravky na bolest Bolest svalů, kloubů a zad

Prostředky na bolest svalů, kloubů a zad

Bolí vás, jak se říká, celý člověk? Bolest zad, kloubů nebo svalů je nepříjemná věc. Bolest zad dokonce patří mezi nejčastější bolesti vůbec. Jako jedna z civilizačních chorob se dá ale porazit správným držením těla a cvičením. Pokud vás ale přesto nečekaně přepadne, použijte některý z našich produktů a zbavte se nepříjemné bolesti ihned.

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Prostředky na bolest svalů, kloubů a zad - detailní popis

Onemocnění způsobující bolesti kloubů v současné době patří mezi nejrozšířenější choroby, které trápí naši civilizaci. Na tyto problémy si navíc nestěžují pouze starší pacienti, ale potýkají se s nimi čím dál víc také mladé generace.

Lékárna.cz nabízí prostředky na zmírnění bolesti zad, kloubů a svalů

Na Lékárna.cz můžete vybírat prostředky na zmírnění bolesti zad, kloubů a svalů ve formě:

  • zklidňující a hřejivé gely, oleje - jemně a snadno se vmasírovává do postižené tkáně a rychle proniká ke zdroji bolesti.
  • náplasti a spreje - prostředky vhodné k lokální aplikaci na kůži a prohřátí u osob s výskytem svalových obtíží.
  • zábal - je přizpůsobivý a lehký, a lze jej proto nosit pod košilí či svetrem v případě bolestí v oblasti krku a ramen.

Doplňkové zboží

Od bolestí pohybového aparátu vám mohou pomoci také různé bandáže a ortézy, které namáhané oblasti poskytnou patřičnou oporu, udrží ji v teple a díky rovnoměrnému rozložení tlaku snižují bolest.

TIP! Plnohodnotná a tělu žádoucí výživa pro svaly a klouby je Glukosamin, MSM a Chondroitin.

Cena (Kč)

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám