Podrobné informace

Vonný dech a zdravé a pevné zuby bez krvácení při čištění vám slibuje kramerie trojmužná v koalici s myrhou a mátou v přírodní pastě Ratanhia.

Informace o produktu

Výrobce: WELEDA, spol. s r.o.
Značka: WELEDA
Kód výrobku: 5124
Kód EAN: 4001638098083
Držitel rozhodnutí: WELEDA, spol. s r.o.

Předejděte paradentóze a nepříjemným důsledkům krvácejících dásní a dodejte svým zubů i celé ústní dutině sílu a zdraví rafinovanou kombinací přírodních složek a bylin.

Přírodní zubní pasta Ratanhia, jejíž hlavní složkou je výtažek z kořene kramerie trojmužné neboli ratanhy, se stará o zdraví vašich zubů, dásní i ústní sliznice ve všech ohledech.

  • Dásně, sliznice i přirozená mikloflora dutiny ústní posilují výtažky z léčivých rostlin s hojivými účinky
  • Zuby jsou po vyčištění zářivé a zdravé
  • Výtažek z kořene ratanhy má stahující účinky, efektivně redukuje ústní bakterie vznikající v plaku, zamezuje krvácení a předchází tak vzniku zánětů a paradentózy
  • Pasta má příjemnou chuť a po použití zůstává v ústech svěží voňavý pocit

Pasta neobsahuje fluor a je vhodná i pro velmi citlivou sliznici dutiny ústní a pro dásně se sklonem ke krvácení. Dokáže vyčistit vaše zuby ale také ozdravit vnitřek úst a dásně

Z recenzí: "Dlouho jsem hledala pastu, která by mi na krvácení dásní zabrala a zároveň jsem nemusela používat chemii. Tahle je vážně super."

Z čeho se Ratanhia zubní pasta skládá

Voda, uhličitan vápenatý, glycerin, přírodní hlinka, alkohol, výtažek z kořene ratanhy, myrhy, xantan (přírodní látka s bobtnavými účinky), olej z máty peprné a kadeřavé, fenyklový olej, limonen*, amoniová sůl kyseliny glycyrrhizinové (*součást přírodních éterických olejů).

O výrobcích Weleda

Všechny přípravky firmy Weleda jsou vždy vyráběny z přírodních surovin bez umělých konzervačních látek. Rostliny pro výrobu produktů jsou pěstovány v ekologickém zemědělství. Firma má vysoký morální i etický kredit jak pro výrobu, tak pro jednání se zákazníky, partnery i zaměstnanci. Všechny přípravky podporují osobní rozvoj, zdravý životní styl či obnovují zdraví člověka.

Recenze (5)

Recenze produktu WELEDA Ratanhia zubní pasta 75 ml

Recenze od 5 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(7) (3)

100 %

(7) (4)

100 %

Nejlepší přírodní zubní pasta. Naprostá spokojenost. Kupuji stále dokola.

(6) (5)

100 %

(7) (3)

100 %

velmi dobře čistí, obsahuje mentol

(7) (5)

100 %

Moc příjemná přírodní pasta. Krásně čistí zuby. Samozřejmě, že nepění, ale to je u přírodních past normální. Stačí trochu na kartáček nasucho.

Diskuze

Diskuze k produktu WELEDA Ratanhia zubní pasta 75 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze