Podrobné informace

Balíte si sebou věci do porodnice? Nezapomeňte na tyto porodnické vložky BATIST.

Informace o produktu

Výrobce: BATIST S R.O., ČERVENÝ KOSTELEC
Značka: BATIST
Kód výrobku: 146691
Kód EAN: 8591454012623
Držitel rozhodnutí: BATIST S R.O., ČERVENÝ KOSTELEC

Chystáte se na příchod miminka nebo Vás čeká gynekologická operace? Vždy je dobré sebou mít tyto porodnické vložky Batis v balení po 20-ti kusech.

Pro Vaše pohodlí doporučujeme zakoupení dvou balení.

Tyto vložky Batist s povrchem z netkaného textilu a jádrem z drcené celulózy poskytující příjemný pocit při nošení. Drážky na povrchu pomáhají rozvodu a odvodu tekutiny do savého jádra. Vložky je možné sterilizovat parou.

Porodnické vložky jsou dostatečně dlouhé (7 cm x 25 cm). Povrch vložky z netkaného textilu odvádí tekutinu rychle a efektivně díky funkčnímu embosování. Ultrasavé jádro váže tekutinu uvnitř a zajišťuje tak maximální pocit sucha při styku s pokožkou.

Použití:
Vložky jsou vhodné pro rodičky v době šestinedělí a pro ženy při silné menstruaci. Obal uchovejte mimo dosah dětí, možné riziko udušení. Určeno pro jednorázové použití.

Balení
20 ks v balení.

PRO OKAMŽIKY, KDY JE NUTNÉ SE MOCI SPOLEHNOUT.

INFORMACE O VÝROBCI
Společnost BATIST Medical a.s. je předním výrobcem a distributorem zdravotnických a hygienických prostředků v České republice. Společnost byla založena v roce 1992 se specializací na výrobu obvazového materiálu z gázy. V následujících letech byl výrobní program obohacen o fixační a elastická obinadla, hygienické výrobky, výrobky z buničité vaty a další skupiny produktů spotřebního zdravotnického materiálu. Společnost investuje do vlastního rozvoje a v roce 1998 otvírá modernizovaný závod a distribuční centrum v Červeném Kostelci ve Východních Čechách.

Recenze (121)

Recenze produktu BATIST Vložky porodnické 20 ks

Recenze od 121 uživatelů s celkovým hodnocením 96 %.

Přidat recenzi produktu

(5) (7)

100 %

Nejlepší vložky po porodu. Výborně sají, ale přitom se dobře hojí poporodní poranění.

(7) (5)

100 %

(9) (5)

100 %

(7) (7)

60 %

(7) (4)

80 %

(11) (3)

20 %

(7) (6)

100 %

(7) (7)

100 %

spokojenosť,nedráždi.

(6) (7)

80 %

(8) (6)

100 %

Absolutni spokojenost.Dostatecne velke a prijemne.Stejne vlozky meli i v porodnici.Jedina nevyhoda je, ze nemaji lepici prouzek, takze pri vetsim pohybu putují.

Diskuze

Diskuze k produktu BATIST Vložky porodnické 20 ks

Přidat nový příspěvek do diskuze