Moje srdcovky

Úvodní strana » Děti a maminky » Potřeby pro maminky » Péče po porodu » Vložky po porodu

Vložky po porodu

Po porodu se u žen objevuje poporodní krvácení, kterým se tělo očišťuje. První dny je krvácení poněkud silnější, a proto je potřeba mít po ruce porodnické neboli poporodní vložky, které jsou ultrasavé, prodyšné a dodají vám pocit komfortu a sucha.

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Vložky po porodu - detailní popis

Vložky ženy používají v průměru 4 - 6 týdnů po porodu. Jádro vložek je ultra savé, aby zabránilo úniku krve. Nemají lepivý proužek a vkládají se do síťovaných poporodních kalhotek.

Lékárna.cz nabízí vložky po porodu známých značek

Na Lékárna.cz naleznete vložky po porodu těchto značek:

  • Natracare - poporodní vložky jsou vyrobené z biobavlny, nejsou běleny chlórem, neobsahují žádné plasty, superabsorbenty ani viskózu. Kromě toho jsou také biologicky rozložitelné a kompostovatelné. Měkké a nadýchané absorpční jádro rychle absorbuje a "uzamkne" tekutinu a dotyková vrstva z bio bavlny umožňuje pokožce dýchat.
  • Chicco - poporodní vložky jsou přesně navrženy pro období po porodu a jsou zvlášť dlouhé a široké, aby zajišťovaly maximální ochranu, speciální 3-vrstvý design zajišťuje jejich větší absorpční schopnost a pohodlné nošení, mohou se nosit s jednorázovými poporodními kalhotkami.
  • Canpol Babies - superabsorpční vložky pro ženy v poporodním šestinedělí. Díky větším rozměrům a větší absorpci jsou ideální pro použití v noci.
  • Hartmann - porodnické vložky bez fólie se savým jádrem vhodné pro hygienu v šestinedělí.
  • Batist - tyto vložky Batist s povrchem z netkaného textilu a jádrem z drcené celulózy poskytující příjemný pocit při nošení. Drážky na povrchu pomáhají rozvodu a odvodu tekutiny do savého jádra. Vložky je možné sterilizovat parou.
  • Matopat - gynekologické vložky bez fólie pro ženy v průběhu menstruace po ukončení těhotenství.
  • Bella Mamma - porodnické vložky bez fólie a se savým jádrem jsou vhodné pro hygienu v šestinedělí. Díky vysoce prodyšnému materiálu zajišťují optimální přísun vzduchu k pokožce, a tím snižují riziko vzniku infekce. Jemná vnější vrstva nezpůsobuje podráždění pokožky a přináší pocit maximálního komfortu.

Doplňkové zboží

Pro fixaci porodnických vložek jsou vhodné síťované porodnické kalhotky. Jsou vyrobeny z prodyšného materiálu a dají se opakované používat. Ochranu před infekcí po porodu nepředstavuje jen správná volba vložek, ale také správná volba mýdel a častější mytí. Nezapomínejte pro samou péči o miminko na péči o sebe. Vaše bříško i podbřišek si zaslouží kvalitní olej a pravidelné masáže.

TIP! Stačí věnovat 5 min po každém sprchování promazání oblasti, která byla během těhotenství nejvíce namáhaná.

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám