Podrobné informace

Bezpečný a účinný přípravek omezující výskyt vší ve vlasech. Zlepšuje kvalitu vlasů, je účinný i na lupy či mastné vlasy. V akční sadě olej + šampon.

Informace o produktu

Výrobce: TOPVET MVDR.JIŘÍ PANTUČEK
Značka: TOPVET
Kód výrobku: 114361
Kód EAN: 8594060011516
Držitel rozhodnutí: TOPVET MVDR.JIŘÍ PANTUČEK

Pedicap je bezpečný a účinný přípravek omezující výskyt vší ve vlasech. Je určen k ošetření pokožky hlavy a vlasů. Lze jej také použít ke zlepšení kvality vlasů a pokožky hlavy. Vhodné při zvýšené lomivosti vlasů, při svědivosti pokožky hlavy, výskytu lupů a při nadměrném maštění vlasů.

Návod k použití

  1. Aplikujte přísně na suché vlasy!
  2. Pedicap OL důkladně naneseme na celý povrch hlavy a vlasů. Přípravek musí být důkladně nanesen od kořínků vlasů (včetně pokožky hlavy).
  3. Po aplikaci necháme přípravek alespoň 10 minut působit.
  4. Hřebenem zbavíme vlasy veškerých mechanických nečistot a případných vlasových parazitů. Ke kvalitnímu vyčesání je vhodné použít speciální hřeben ("všiváček"), který je součástí balení.
  5. Celou podpůrnou kůru zakončíme důkladným omytím vlasů dětským šamponem Pedicap ED.

Proceduru je vhodné opakovat po 9-10 dnech. Pedicap ED obsahuje látky, jež mají pro vnější parazity odpuzující účinky, a proto je vhodné, jej mezi oběma aplikacemi Pedicap OL použít denně.

Složení
Pedicap OL - Cocois Oleum Raffinatum, Prunus Dulcis, Melaleuca Alternifolia Oil, Cananga Odorata Oil, Pimpinella Anisum Oil, Leptospermum Scoparium Oil, Tocopheryl Acetáte, Pedicap ED – Aqua, Sodium Laureth Sulfáte, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Glycerine, Cetyl Alcohol, Melaleuca Alternifolia Oil, Persea Gratisima (Avocado Oil), Mentha Piperita Oil, Leptospermum Scoparium Oil, Cananga Odorata Oil, Vitamin Complex, Sodium Chloride, Lecithin, Keratin, Panthenol, Benzyl Alcohol (and) Methylchloroisothiasolinone (and) Methylisothiasolínone

Recenze (2)

Recenze produktu TOPVET Pedicap SET olej OL 100ml+šampón

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (0)

100 %

(0) (0)

100 %

vybrala jsem si produkt proto že je levnějši oproti ostatnim a jedenkrat už jsem to doma mela

  • už jedenou jsem jej vyskoušela pro deti a je fajn
  • neustale dokola se musi kupovat připravky jen když detoi jdou do mš a zš

Diskuze

Diskuze k produktu TOPVET Pedicap SET olej OL 100ml+šampón

Přidat nový příspěvek do diskuze