Podrobné informace

Digitální teploměr, plochý hrot a extra velký displej pro komfortní a snandné použití, paměť poslední naměřené hodnoty, zvuková signalizace.

Informace o produktu

Výrobce: OMRON
Značka: OMRON
Kód výrobku: 104633
Kód EAN: 4015672102736
Držitel rozhodnutí: OMRON

Digitální teploměr OMRON
Tento digitální teploměr OMRON vyniká plochým měřicím hrotem pro komfortní a snadné měření, novým lékařským designem, snadnou obsluhou, popsanou v doprovodném návodu

Návod
Po vyjmutí teploměru z krabičky, stiskněte zapínací tlačítko, ozve se krátký akustický signál zapnutí, pak přiložte teploměr dle způsobu měření (axilární či orální) na zvolené místo lidského těla.

OMRON - Zásadní fakta o tělesné teplotě:

  • 1. Normální tělesná teplota není 37 stupňů Celsia, je individuální a pohybuje se v určitém rozmezí.
  • 2. Tělesná teplota se na různých místech lidského těla liší.
  • 3. Měření na různých částech těla by neměla být srovnávána, neboť jednotlivé části těla reagují odlišně na změnu teploty.
  • 4. Zásadní je stanovení rozpětí normální tělesné teploty - tento údaj zjistíme jestliže v době, kdy jsme zdrávi změříme teplotu několikrát za den, toto si zaznamenáme a porovnáme v době. Kdy budeme mít pocit zvýšené teploty.
  • 5. Rozmezí normálních teplot podle místa: orální teplota - 35,5 - 37,5 stupňů Celsia; rektální teplota - 36,6 - 38,0 stupňů Celsia; v podpaždí 34,7 - 37,3 stupňů Celsia; vnitřní ušní teplota - 35,8 - 38,0 stupňů Celsia.

Recenze

Recenze produktu Teploměr digitální OMRON i-Temp plochý hrot velký display

Diskuze

Diskuze k produktu Teploměr digitální OMRON i-Temp plochý hrot velký display

Přidat nový příspěvek do diskuze