Podrobné informace

Podezření, že čekáte děťátko Vám potvrdí nebo vyvrátí BABY TEST.

Informace o produktu

Výrobce: BIOGEMA V.D.KOSICE
Kód výrobku: 22804
Kód EAN: 8588002310126
Držitel rozhodnutí: BIOGEMA V.D.KOSICE

Podezření, že čekáte děťátko Vám potvrdí nebo vyvrátí BABY TEST.

Ještě před očekávanou menstruací, ale nejméně 10 dní po nechráněném styku, můžete mít jistotu. Stačí doma o samotě nejlépe ráno ponořit na tři vteřiny jeden ze dvou testů do skleněné nádobky s močí.

Použitý test položíte na sklo nebo umyvadlo a počkáte 40 vteřin až 5 minut. Kdykoli v tomto intervalu se na pásku BABY TEST objeví jeden nebo dva růžové proužky. Ty dva znamenají, že jste těhotná.

Balení se dvěma testy v jedné krabičce je distribuováno pro ženy, které chtějí mít jistotu co nejdříve. Placenta zdravé ženy při normálním těhotenství produkuje krátce po oplodnění dostatečné množství hormonu hCG.

BABY TEST indikuje tento hormon již 10. den po oplodnění vajíčka. Je ovšem možné, že z nejrůznějších důvodů, například vlivu užívaných léků, cestování nebo jiných stresových situací, se tvorba hormonu hCG v prvních deseti dnech po oplodnění rozvíjí pomaleji. Proto je při negativním výsledku dobré test zopakovat po dvou až třech dnech. Vůbec nejlepší je opakovat test v období, kdy jste měla mít očekávanou menstruaci po nechráněném styku.

Recenze

Recenze produktu Těhotenský test Baby (dvojbalení)

Diskuze

Diskuze k produktu Těhotenský test Baby (dvojbalení)

Přidat nový příspěvek do diskuze