Podrobné informace

Jemný nemastný opalovací olej v rozprašovači pro ošetření pokožkyvystavené slunečnímu záření. Obsahuje Beta Karoten který chraní pokožku a zvýrazňuje opálení.

Informace o produktu

Výrobce: VIVACO S.R.O.
Značka: SUN VITAL
Produktová řada: Sun vital
Kód výrobku: 87079
Kód EAN: 8594056780334
Držitel rozhodnutí: VIVACO S.R.O.

Jemný nemastný opalovací olej v rozprašovači pro ošetření pokožkyvystavené slunečnímu záření. Obsahuje Beta Karoten který chraní pokožku a zvýrazňuje opálení. Tento opalovací olej neobsahuje ochranný UV faktor.

Co bychom měli vědět o kůži. Hebká, do bronzova opálená pokožka je pro mnoho lidí symbolem zdraví a krásy. Ovšem i zde platí pravidlo: všeho s mírou!

Opalovací olej s beta-karotenem a vitamínem E, účinnými antioxidanty, chrání pokožku před škodlivými účinky opalování. Je určen pro pokožku která se snadno nespálí. Zjemňující olej a vitamín E chrání před vysušováním a stárnutím pokožky. Vhodný také do solária.

Rozumné opalování je tedy v každém případě prospěšné. Naopak přílišné slunění má následky opačné. Nedostatek slunce v nás vyvolává pocity únavy a deprese. Nadměrné slunění vede k předčasnému stárnutí kůže, ztrátě přirozené vlhkosti a elasticity. A to je příčinou tvorby vrásek. Bohužel, velmi nepříjemným faktorem je skutečnost, že kůže má omezenou schopnost regenerace.

Zjemňující oleje a vitamín E chrání před vysušováním a stárnutím pokožky.Beta-karoten napomáhá dlouhodobému zhnědnutí pokožky.Olej je voděodolný a snadno se nanáší.Jemný nemastný opalovací olej v rozprašovači pro ošetření pokožky vystavené slunečnímu záření. Obsahuje Beta Karoten který chraní pokožku a zvýrazňuje opálení. .

Recenze (5)

Recenze produktu SUN VITAL opalovací olej ACTIVEBRONZ s beta karotenem 150 ml

Recenze od 5 uživatelů s celkovým hodnocením 92 %.

Přidat recenzi produktu

(2) (1)

80 %

(1) (0)

100 %

(1) (1)

100 %

(1) (1)

80 %

(1) (1)

100 %

ráda se opaluji

  • není mastný
  • podporuje opálení

Diskuze

Diskuze k produktu SUN VITAL opalovací olej ACTIVEBRONZ s beta karotenem 150 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze