Podrobné informace

Zajišťuje dlouhodobý lubrikační efekt a zpříjemňuje sexuální zážitky.

Informace o produktu

Výrobce: NOVASEL AUSTRALIA PTY LTD
Značka: SALUMEN
Kód výrobku: 30380
Kód EAN: 9331091004310
Držitel rozhodnutí: NOVASEL AUSTRALIA PTY LTD

Obsahuje 3% Tea Tree Oil a vitamín E.
Osobní antiseptický lubrikant je jemný, hladký a nelepkavý. Jeho účinek zvyšují unikátní antiseptické vlastnosti přírodního Tea Tree Oilu. Zajišťuje dlouhodobý lubrikační efekt je vhodný i v kombinaci s kondomem. Neobsahuje tukové složky, proto je lehce omyvatelný. Má neutrální pH, je nedráždivý.

Tea Tree Oil firmy Novasel Australia je přírodní esenciální olej, který má antibakteriální a fungicidní vlastnosti. Získává se destilací z listů australského „čajového stromu“ Melaleuca alternifolia. Je bezbarvý až světle žlutý, má pronikavé aroma podobné eukalyptu. Tea Tree Oil je zapsán v britském farmaceutickém kodexu z roku 1949 a je na seznamu léčiv velké Británie a USA.

Tea Tree Oil je nejúčinnější přírodní antiseptikum. Jeho pozoruhodné vlastnosti jsou odborníkům a lékařům známy již dávno. V přírodě se vyskytuje pouze v jediné oblasti na světě – v bažinatých krajinách Nového Jižního Walesu v Austrálii. Melaleuca alternifolia se skládá ze 48 unikátních organických sloučenin, které mají patrně synergické působení a dohromady tvoří jedinečný Tea Tree Oil.
Možností využití Tea Tree Oilu je neskutečně mnoho, používá se čistý nebo v různých koncentrací k ošetření celého těla.

Recenze

Recenze produktu SaluMen lubrikační gel 50ml Novasel

Diskuze

Diskuze k produktu SaluMen lubrikační gel 50ml Novasel

Přidat nový příspěvek do diskuze