Moje srdcovky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Sexuální potřeby » Erotické pomůcky » Venušiny kuličky

Venušiny kuličky

Dle směrnice EU L 144_19 ÚŘEDNÍ VĚSTNÍK EVROPSKÝCH SPOLEČENSTVÍ 4.6.1997 SMĚRNICE EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY 97_7_ES ze dne 20. května 1997 jsou erotické pomůcky považovány za tzv. Zboží zvláštního (intimního) charakteru a jejich vracení a výměna není z hygienických důvodů možná.

Chcete zažít intenzivnější orgasmus? Venušiny kuličky vám pomohou posílit svaly pánevního dna a tím i Vaši rozkoš. Vaginální kuličky přináší větší sexuální touhu, více vzrušení při milování, mají pozitivní vliv na kvalitu ženského orgasmu a mnohem více.

Venušiny kuličky - detailní popis

Lékárna.cz nabízí více variant venušiných kuliček

Žena díky zpevněnému pánevnímu dnu prožívá více vzrušení při milování a dosahuje snáze orgasmu. Na Lékárna.cz si můžete vybrat:

  • jednokuličky - pro ženy, které na sobě cítí, že mají svalstvo hodně ochablé, doporučuji kuličky s nižší hmotností.
  • sady kuliček - ideální jsou sady kuliček s různou velikostí či hmotností kuliček.

Doplňkové zboží

Údržba venušiných kuliček je jednoduchá. Před a po každém použití kuličky opláchněte a poté vydezinfikujte dezinfekčním prostředkem určeným speciálně na ošetření erotických pomůcek a mýdlo. Nikdy nepoužívejte k čistění agresivní čistící přípravky např. benzín nebo čistý alkohol, mohou poškodit nejen povrch, ale i samotný výrobek a vaše zdraví. Kuličky se zavádí podélně do pochvy s kapkou lubrikantu, provázek zůstává mimo tělo.

TIP! Trénovat můžete jednoduše při jakýchkoliv pohybových a sportovních aktivitách jako je např. chůze, běh, aerobic, jízda na kolečkových bruslích, jízda na kole či na koni, tanec, míčové hry a další. Pro pohodlné tréninky lze aktivitu nahradit rytmickými pohyby jako je skákání na míči, či houpací křeslo.

 

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám