Podrobné informace

Novinka! Nové hřejivé kondomy pro opravdu žhavé zážitky. Jsou extra lubrikované silikonovým olejem s hřejivým účinkem, pro intenzivnější prožitek při sexu.

Informace o produktu

Výrobce: VULKAN
Značka: PRIMEROS
Kód výrobku: 132955
Kód EAN: 8594068383714
Držitel rozhodnutí: VULKAN

Užití
Průhledné kondomy z přírodního kaučukového latexu s rezervoárem, válcovité, extra lubrikované silikonovým olejem s hřejivým účinkem pro intenzivnější prožitek při milování. 100% elektronicky testované. Nominální Šířka 52 mm,

Používejte kondom vždy od počátku styku, neboť často dochází k úniku semene před samotným orgasmem. Kondom navlékejte vždy na ztopořený penis. Nenechte se odradit. S kondomy je to snadné a zábavné!

Dávkování
Kondom je určen k jednomu použití.

Fakta
Značka Primeros chrání více než sto let vaši lásku těmi nejkvalitnějšími kondomy! Naše kondomy jsou vyráběny z vysoce kvalitního přírodního latexu a kombinují vysokou míru bezpečnosti s nejvyšší možnou mírou citlivosti. Intenzivní kontrola zaručuje tu nejvyšší kvalitu kondomů Primeros. Každý kondom Primeros je elektronicky testován a hygienicky zataven v ochranné fólii.

Poznámka
1. Opatrně roztrhněte obalv nastřiženém růžku a vyjměte kondom. Dávejte pozor na poškozeni kondomu při otvírání fólie či navlékáni na penis ostrými předměty jako jsou nehty, zuby, prstýnky, ozdoby přirození apod., neboť poškozený kondom vás nechrání dostatečně.
2. Přidržte špičku kondomu palcem a ukazováčkem.
3. Při navlékání kondomu dbejte na to, aby v jeho špičce nezůstal vzduch a mohl tak pojmout sperma. Kondom by na penis neměl být natahován, ale rolován po jeho obvodu, předkožka přitom musí být plně stažena dozadu.
4. Po ejakulaci penis pomalu vytáhněte z vagíny, dříve než povadne. Kondom po celém obvodu pevně přidržujte u kořene penisu. Dejte pozor, aby nesklouzl.
5. Použitý kondom nesplachujte do toalet, mohl by ucpat odpad. Vyhoďte jej do odpadkového koše tak. aby nedošlo k ohroženi třetích osob.

Recenze

Recenze produktu Prezervativ Primeros hot lovin 3ks

Diskuze

Diskuze k produktu Prezervativ Primeros hot lovin 3ks

Přidat nový příspěvek do diskuze