Podrobné informace

Prezervativ Carex s ovocnými příchutěmi.

Informace o produktu

Výrobce: Karex Industries Snd. Bhd.
Značka: CAREX
Kód výrobku: 23317
Kód EAN: 9556564800309
Držitel rozhodnutí: Karex Industries Snd. Bhd.
Užití
Kondom je jedna z nejstarších antikoncepčních metod. Kromě kontracepčního významu má neustále se zvyšující význam preventivní - jako ochrana před pohlavně přenosnými nemocemi. Díky této poměrně levné a jednoduché metodě by se dal snížit i počet případů kapavky či syfilis.
Chrání proti pohlavně přenosným nemocem! Celková spotřeba prezervativů ve světě v poslední době vzrůstá - jde zřejmě o reakci na hrozbu AIDS! Kondom může posloužit i jako prevence rakoviny děložního čípku. Jeho používáním se totiž zabrání šíření takzvaných papilomavirů, které se významně podílejí na odstartování nádorového bujení v této lokalitě.
Fakta
Spolehlivost této antikoncepční metody při správném zacházení je vysoká - 90 až 95 %. Prasknutí či protržení pánské ochrany kvůli vadě materiálu se snaží výrobci předejít tím, že každý kondom elektronicky testují (pozor, žertovně tvarované prezervativy tyto testy nemají). Poškodit lze kondom při špatném nasazování - stačí zatrhnout nehtem. Velikost kondomu může jeho spolehlivost také snížit - pokud je malý, hrozí prasknuti, velký může během pohlavního styku sklouznout. Spolehlivost se zvyšuje použitím lubrikačních krémů (ty jsou navíc často obohaceny o spermicidní látky).
I přes výdobytek hormonální antikoncepce je kondom stále tou ochranou, která přináší nejvyšší ochranu před pohlavními chorobami.

Recenze

Recenze produktu Prezervativ CAREX Assorted Flavour ovoc.přích.3ks

Diskuze

Diskuze k produktu Prezervativ CAREX Assorted Flavour ovoc.přích.3ks

Přidat nový příspěvek do diskuze