Podrobné informace

Podložka z hmoty Durahesíve projednorázové použití. Pomůcka je určena k ošetřování vývodu.

Informace o produktu

Výrobce: BRISTOL ARZNEIMITTEL GMBH
Kód výrobku: 47495
Kód EAN: 768455088447
Držitel rozhodnutí: BRISTOL ARZNEIMITTEL GMBH

Užití
Podložky systému Combihesive. Durahesíve Flexible a Durahesíve Convex jsou určeny k použití s pomůckami dvoudílného systému Combihesive 2 S. Podložky Convex Combihesive 2 S jsou určeny pro použití při péči o vpadlé stomie, stomie umistněé v kožních záhybech nebo o další stomie, které se obtížně ošetřují.

Fakta
Nasazování: kůže v okolí stomie musí být čistá, suchá a zbavena všech nečistot a mastnoty. Pomocí připravené měrky zvolte podložku, která má kroužek nejméně o 1 cm větší než je průměr stomie. Načrtněte přesný obrys stomie na zadní stranu podložky. Vystřihněte podložku tak, aby zůstalo vždy nejméně 5mm mezi okrajem otvoru a přírubovým kroužkem. Odstraňte krycí papír. U předstřižených podložek zvolte takovou velikost podložky, aby stomie nepřesahovala toto předstřižení. Odstraňte krycí papír. Zvláště pečlivě přitiskněte podložku v těsném okolí stomie. S pomůckou je možno se koupat, sprchovat nebo plavat. Připevněte sáček systému Combíhesive2 S (prostudujte si pečlivě návod k použití).

Poznámka
Pozor! V případě urostomíí s megauretery a při chybějícím močovém měchýřl či rezervoáru je třeba dbát zvýšené opatrnosti, aby se adheziva nedostala do stomie. Klinické studie ve vzácných případech prokázaly přítomnost adheziv v renálním sběrném systému některých pacientů. Jestliže se zjistí přítomnost cizích hmot v močovém traktu, musí se přehodnotit další používání adheziva a zahájit příslušný klinický postup.

Recenze

Recenze produktu Podložka Convex ES tvarovatelná bílá - velká- 5 ks

Diskuze

Diskuze k produktu Podložka Convex ES tvarovatelná bílá - velká- 5 ks

Přidat nový příspěvek do diskuze