Podrobné informace

Podložka Stomahesive pro jednorázové použiti. Pomůcka je určena k ošetřování vývodu.

Informace o produktu

Výrobce: BRISTOL ARZNEIMITTEL GMBH
Značka: COMBIHESIVE
Kód výrobku: 47574
Kód EAN: 768455095971
Držitel rozhodnutí: BRISTOL ARZNEIMITTEL GMBH

Užití
Podložky Stomahesive, Duoflex a Flexible jsou určeny k použiti spolu s dalšími pomůckami dvoudílného systému Combihesive 2S.

Fakta
Nasazování: Spomůckouje možno sekoupat, sprchovat nebo plavat. Kůžev okolí stomie musí být Čistá, suchá a zbavena všech nečistot a mastnoty. Pomocí připravené měrky zvolte podložku, která má kroužek nejméně o 1cm větší než je průměr stomie. Načrtněte přesný obrys stomie na zadní stranu podložky. Vystřihněte podložku tak, aby zůstalo vždy nejméně 5mm mezi okrajem otvoru a přírubovým kroužkem. Odstraňte krycí papír. Zvláště pečlivě přitiskněte podložku v těsném okolí stomie. Připevněte sáček systému Combihesive 2S (prostudujte si pečlivě návod k použití).

Poznámka
Pozor! V případě urostomií s megauretery a při chybějícím močovém měchýř či rezervoáru je třeba dbát zvýšené opatrnosti, aby se adheziva nedostala do stomie. Klinické studie ve vzácných případech prokázaly přítomnost adheziv v renálním sběrném systému některých pacientů. Jestliže se zjisti přítomnost cizích hmot v močovém traktu, musí se přehodnotit další používáni adheziva a zahájit příslušný klinický postup.

Recenze

Recenze produktu Podložka Combihesive 2S Convex 57 / 35 tvarovatelná 5 ks

Diskuze

Diskuze k produktu Podložka Combihesive 2S Convex 57 / 35 tvarovatelná 5 ks

Přidat nový příspěvek do diskuze