Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

Pípátko

100
2
starstarstarstarstar  100 %
Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.

 

Pípátko
Pípátko je elektronická pomůcka, která vám pomůže užívat antikoncepční tabletu každý den ve stejnou dobu, kterou si sama zvolíte tak, aby vám co...Více informací
Kód výrobku: 46482
Cena s DPH: 302 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Pípátko

Pípátko je elektronická pomůcka, která vám pomůže užívat antikoncepční tabletu každý den ve stejnou dobu, kterou si sama zvolíte tak, aby vám co nejlépe vyhovovala. Od okamžiku, kdy Pípátko aktivujete, vás bude každý den (ve stejnou dobu) pípáním upozorňovat, abyste si vzala svoji antikoncepční tabletu. Pípátko pracuje v režimu 21 tablet + 7 dní pauza.

Jak Pípátko funguje?

Pípátko vám pomůže užívat tabletu každý den ve stejnou dobu, kterou si sama zvolíte tak, aby vám co nejlépe vyhovovala. Od okamžiku, kdy Pípátko aktivujete, vás bude každý den (ve stejnou dobu) pípáním upozorňovat, abyste si vzala svoji tabletu. Chcete-li pípání zastavit, stiskněte hlavní tlačítko na zadní straně, poté se ozvou čtyři pípnutí jako potvrzení.

Pokud pípání nezastavíte, bude přístroj pípat tři hodiny. Po těchto třech hodinách se automaticky zastaví, ale za dalších osm hodin začne opět pípat. Tentokrát bude pípání trvat jednu hodinu. Tento druhý mimořádný alarm vás upozorňuje, že již uplynulo 11 hodin od doby, kdy jste si zapomněla vzít tabletu, a že si ji musíte okamžitě vzít. Vezměte si tedy neprodleně vaši tabletu a zastavte alarm stisknutím hlavního tlačítka na zadní straně. Pokud jste tabletu během této hodiny neužila, musíte se okamžitě podívat do kapitoly „co dělat, když zapomenete užít tabletu“ v příbalovém letáku balení vašich antikoncepčních tablet. V případě, že nevíte, co dělat, obraťte se na svého lékaře.

Pípátko má zabudovaný systém, který je přizpůsoben speciálně na vaši pilulku. Každý den vás pípáním upozorní, když si máte vzít tabletu. Po skončení 28-denního cyklu Pípátko automaticky začne od prvního dne nového cyklu.

Co všechno pípátko umí?

  • pípat ve stanovený čas a tak připomínat pravidelné užití antikoncepční pilulky,
  • pracovat v režimu „21+7“ – 21 dní po sobě ve stejný čas upozorňuje pípáním, pak se na 7 dní odmlčí a 29. den, kdy začnete další nové platíčko, se znova rozpípá,
  • ukázuje na displeji, kolik pilulek jste si už vzala a kolik zbývá do konce platíčka,
  • „2v1“ – na zadní straně jsou drážky, do kterých se dá přesně zasunout platíčko antikoncepce – takže obě, platíčko i pípátko, máte pohromadě,
  • funguje 2 roky od zaktivování,
  • „dělat“ i budík.

Pouzdro na balení tablet

Pípátko je navrženo tak, abyste mohla balení tablet pohodlně nosit u sebe. Zasuňte, prosím, balení tablet do pouzdra na zadní straně Pípátka. Pro vyjmutí tablety vysuňte balení z Pípátka a vezměte si tabletu podle instrukcí v příbalovém letáku.

Upozornění

Používání Pípátka je fakultativní. Pípátko není zapotřebí pro řádné fungování antikoncepčních tablet ani pro správné užívání tablet. Uživatelka je vždy odpovědná za užívání tablet v souladu s příbalovým letákem. Ponechte si příbalový leták pro případ potřeby a s jakýmkoli dotazem ohledně užívání antikoncepčních tablet se obraťte na svého ošetřujícího lékaře.

Více informací najdete na www.pipatko.cz

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz