Podrobné informace

Berry Blast s osvěžovačem dechu a kalciem.

Informace o produktu

Výrobce: DEL LABORATORIES
Značka: ORAJEL
Kód výrobku: 29255
Kód EAN: 310310322946
Držitel rozhodnutí: DEL LABORATORIES

Berry Blast s osvěžovačem dechu a kalciem.

Nesmíme zapomínat, že malé děti mohou mít rovněž špatný dech. Bakterie žijící v ústech dítěte společně se zbytky potravy můžou způsobit opravdový zápach z úst i u zdravého dítěte. Orajel Toddler s osvěžovačem dechu obsahuje malé množství chlorofylu, který neutralizuje zápach.

Téměř polovina dětí ve věku 3-5 let nemá dostatečný denní příjem kalcia.

Kalcium posiluje kosti a zuby, proto nová zubní pasta Orajel kalcium obsahuje a zabezpečuje tak dítěti jeho každodenní přísun.

Proč se nedoporučuje dětská pasta s fluoridem?

Děti při čištění zubů spolykají až 65% zubní pasty. Přehnané množství fluoridu může způsobit fluorózu nebo poskvrnění stálých zubů. Dětské zubní pasty s obsahem fluoridu je tedy doporučováno používat velice obezřetně.

Novorozenci a batolata mohou přijímat fluorid rovněž v kapkách obohacených fluoridem, fluoridové vodě nebo v jídle a pití.

Co to je fluoróza?

Od 8 let se pod dásněmi formují druhé zuby. Fluorid v příliš velkém množství může způsobit permanentní zabarvení na druhých zubech. Tento stav se nazývá fluoróza. Novinový článek v "American Dental Association" poukazuje na střední fluorózu u 20-ti % populace.

Jak zajistit dítěti dostatečný přísun fluoridu?

Děti mohou získat fluorid z mnoha výrobků: vody obohacené fluoridem nebo fluoridových doplňků, nápojů, pokrmů připravených z vody obsahující fluor. Bylo uskutečněno několik studií, které byly důkazem, že naprostá většina fluorózy je vysvětlována nadměrností brzkého používání zubní pasty s fluoridem.

Recenze

Recenze produktu Orajel Toddler zub.pasta batolata Berry Blast 42.5

Diskuze

Diskuze k produktu Orajel Toddler zub.pasta batolata Berry Blast 42.5

Přidat nový příspěvek do diskuze