Moje srdcovky

Úvodní strana » Děti a maminky » Péče o zoubky » Zubní pasty, gely

Dětské zubní pasty a gely

Zubní pasty jsou v péči o zuby tím nejdůležitějším. Kvalitní zubní pasta zajistí, že zoubky vašeho dítěte budou zdravé, čisté a leskle bílé. Je důležité čistit i první mléčné zuby, jelikož stav mléčného chrupu má vliv na vývoj trvalých zubů.

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Dětské zubní pasty a gely - detailní popis

V našem sortimentu naleznete ty nejkvalitnější zubní pasty s fluorem. Fluor dokáže posílit zubní sklovinu, která je pak více odolná vůči kazům a jiným defektům, a také napomáhá zdravým dásním.

Nabízíme i přírodní pasty bez fluoru, které neobsahují ani jiné chemické látky a zajistí zdravé dětské zuby přírodní cestou.

Nejspolehlivější ochrana proti zubnímu kazu

Dětské pasty na zuby Elmex zajišťují tu nejvyšší ochranu před zubním kazem. Díky obsahu speciálních látek chrání a posilují sklovinu a přispívají tak ke zdravému vývinu dětských zoubků. Je vhodná pro děti, kterým už se začíná vyvíjet trvalý chrup.

Dětská zubní pasta Weleda je vyrobena z přírodních látek a díky tomu je vhodná i pro citlivé dětské zoubky. Obsahuje minerální soli, které zajišťují vysokou čistící schopnost a posilují zubní sklovinu. Zubní pasta pro děti Weleda má také příjemnou chuť a přispívá ke zdravým dásním.

Zubní gely pro ty nejmenší

V naší nabídce naleznete i gely na zuby pro miminka, které šetrně čistí první zoubky. Zubní gely účinně předcházejí vzniku zubního kazu a posilují sklovinu prvních zoubků. Jsou vyrobeny z čistě přírodních látek, které napomáhají k udržení zdravých zubů.

Jak správně čistit dětský chrup?

Dětské zuby by se měly čistit 2x denně, vždy ráno a večer po posledním pokrmu nebo po posledním nápoji s obsahem cukru. S čištěním začněte už v době, kdy děťátku vyrostou první zoubky. Snažte se děti co nejvíce zapojit do čištění zubů, aby se tuto každodenní činnost co nejrychleji naučily. Děti jsou schopné správně si vyčistit zuby samy až od 6 let věku.

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám