Podrobné informace

K efektivnější aplikaci léku pro dospělé i děti.

Informace o produktu

Výrobce: RESPIRONICS
Značka: OPTICHAMBER
Kód výrobku: 136364
Kód EAN: 383735800108
Držitel rozhodnutí: RESPIRONICS

OptiChamber - inhalační nástavec s ventilem se používá v kombinaci s dávkovacím inhalátorem k efektivnější aplikaci léku pro dospělé i děti.

OptiChamber je určený k použití v kombinaci s dávkovacím inhalátorem. Pokud se používá k inhalaci pouze samostatný inhalátor, léčivo často není dopraveno až do plic a končí v ústech, krku nebo žaludku. OptiChamber pomůže dopravit do plic více léčiva než samotný inhalátor.

Optichamber mohou využívat všichni pacienti, kteří používají dávkovací inhalátory, jak dospělí, tak i děti. Lze jej používat doma i ve zdravotnických zařízeních. Volitelné příslušenství - inhalační masky různých velikostí.

Optichamber - inhalační nástavec s ventilem dopraví do plic více léčiva než samotný inhalátor, je vhodný pro děti i dospělé, může být použit doma i ve zdravotnických zařízeních, má větší velikost komory pro účinnější inhalaci, snadno se udržuje, včetně čištění systému ventilů, může být použit s inhalačními maskami různých velikostí (S - děti do 18 měsíců. M - děti do 6 let, L - dospělí). OptiChamber a masky neobsahují latex. Je určen jen pro jednoho pacienta a měl by být vyměněn po jednom roce používání.

Recenze

Recenze produktu Optichamber Advantage inhalační nástavec

Diskuze

Diskuze k produktu Optichamber Advantage inhalační nástavec

Přidat nový příspěvek do diskuze