Úvodní strana » Značky » N » NICORETTE

NICORETTE

Jakmile se rozhodnete omezit kouření, je to první důležitý krok na cestě odvykání. NICORETTE je tady, aby vám pomohl ve vaší snaze.

Vybrat si můžete ze široké nabídky značky NICORETTE jako například Léčivá žvýkací guma NICORETTE Classic Gum, NICORETTE FreshFruit Gum, NICORETTE Icemint Gum obsahuje nikotin-rezinát a je k podání do úst. Transdermální náplast NICORETTE invisipatch 25 mg/ 16 h, NICORETTE invisipatch 15 mg/16 h obsahuje nikotin a je k transdermálnímu podání. Lisované pastilky NICORETTE Mint 4 mg obsahují nikotin-rezinát a jsou k orálnímu podání. Orální sprej, roztok NICORETTE Spray 1 mg/dávka. Před použitím si pečlivě přečtěte celou příbalovou informaci.

Léčivé přípravky NICORETTE zmírňují abstinenční příznaky i neodolatelnou touhu po cigaretě, protože na krátkou dobu dodají tělu malé množství nikotinu. Přípravky neobsahují dehet, oxid uhelnatý nebo další škodliviny, které běžně najdete v cigaretovém kouři. Vyberte si z lékových forem: ústní sprej, žvýkací gumy, pastilky nebo náplasti. Před použitím si pečlivě přečtěte příbalový leták dané lékové formy, kde je uveden způsob použití. Jen při správné aplikaci  dosáhnete u přípravků NICORETTE největšího účinku. Po ukončení terapie doporučujeme v případě chuti na cigaretu pokračovat podle informací v příbalovém letáku. 

Více informací
NICORETTE

Produktové řady

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka