Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » N » NICORETTE

NICORETTE

Rozhodli jste se přestat kouřit? NICORETTE nabízí nejširší škálu produktů náhradní nikotinové léčby (NRT) s obsahem nikotinu, které vám pomohou projít obdobím odvykání.

Začít s odvykáním může být těžké, ale jakmile se rozhodnete omezit počet vykouřených cigaret, nebo přestat úplně, je to první důležitý krok na cestě odvykání. NICORETTE je tady, aby vám pomohl ve vaší snaze kouření omezit, či dokonce ukončit, poskytl vám inspiraci a nabídl podporu.

Léčivá žvýkací guma NICORETTE Classic Gum, NICORETTE FreshFruit Gum, NICORETTE Icemint Gum obsahuje nikotin-rezinát a je k podání do úst. Transdermální náplast NICORETTE invisipatch 25 mg/ 16 h, NICORETTE invisipatch 15 mg/16 h obsahuje nikotin a je k transdermálnímu podání. Lisované pastilky NICORETTE Mint 4 mg obsahují nikotin-rezinát a jsou k orálnímu podání. Orální sprej, roztok NICORETTE Spray 1 mg/dávka, NICORETTE Spray s příchutí lesního ovoce 1 mg/dávka obsahuje nikotin a je k podání do úst. Před použitím si pečlivě přečtěte celou příbalovou informaci.

Léčivé přípravky NICORETTE zmírňují abstinenční příznaky i neodolatelnou touhu po cigaretě, protože na krátkou dobu dodají tělu malé množství nikotinu. Přípravky neobsahují dehet, oxid uhelnatý nebo další škodliviny, které běžně najdete v cigaretovém kouři. Vyberte si z lékových forem: ústní sprej, žvýkací gumy, pastilky nebo náplasti. Před použitím si pečlivě přečtěte příbalový leták dané lékové formy, kde je uveden způsob použití. Jen při správné aplikaci  dosáhnete u přípravků NICORETTE největšího účinku. Po ukončení terapie doporučujeme v případě chuti na cigaretu pokračovat podle informací v příbalovém letáku. 

Více informací
NICORETTE

Produktové řady

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám